Trwa ładowanie...

Box Office USA: Komando Foki na straży Ameryki

Share
Box Office USA: Komando Foki na straży Ameryki
Źródło: Relativity Media
d38pe62

Produkcja "Act of Valor" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.

Film opowiada o jednostce Navy SEALs na tajnej misji, mającej na celu uwolnienie porwanego agenta CIA. Przy okazji żołnierze likwidują siatkę terrorystyczną zagrażającą Ameryce. Za reżyserię odpowiadają Mike McCoy i Scott Waugh, a w rolach głównych wystąpili Alex Veadov, Roselyn Sanchez i Nestor Serrano. Dzieło po pierwszym weekendzie zarobiło blisko 25 milionów dolarów.

Dziewięć milionów mniej wpłynęło na konta twórców kolejnej nowości - "Good Deeds". Obraz Tylera Perry'ego to opowieść o odnoszącym sukcesy przedsiębiorcy i gentlemanie (Perry), który niebawem ma się ożenić. Wkrótce jednak Wesley Deeds odkrywa, że bardziej interesuje go pewna samotna matka, od której odwróciło się szczęście (Thandie Newton), niż jego zamożna i elegancka narzeczona (Gabrielle Union).

d38pe62

Trzeci debiut w top 10 zestawienia to komedia "Raj na ziemi" z Jennifer Aniston i Paulem Ruddem, którzy wcielają się w zestresowanych małżonków z Nowego Jorku. Gdy George nagle traci pracę, pozostaje im tylko jedna opcja - wyprowadzka do brata George'a, którego oboje nie cierpią. Po drodze do Atlanty, szukając motelu, trafiają na hipisowską komunę, gdzie postanawiają na pewien czas zostać. Film zarobił 6,6 miliona dolarów.

Oczko niżej znalazła się ostatnia nowość - thriller "Zaginiona" z wynikiem 5 milionów dolarów zysku. Po powrocie do domu Jill odkrywa, że łóżko jej siostry jest puste. Podejrzewa, że porwał ją seryjny morderca, który przed dwoma laty próbował ją zabić. Policja jej nie wierzy, dlatego kobieta wyrusza na samodzielne poszukiwania siostry. W filmie zagrały Amanda Seyfried i Jennifer Carpenter.

  1. "Act of Valor" - 24,7 miliona dolarów
  2. "Good Deeds" - 16 milionów dolarów
  3. "Podróż na tajemniczą wyspę" - 13,5 miliona dolarów
  4. "Safe House" - 11,4 miliony dolarów
  5. "I że cię nie opuszczę" - 10 milionów dolarów
  6. "Ghost Rider: Spirit of Vengeance" - 8,8 miliona dolarów
  7. "A więc wojna" - 8,5 miliona dolarów
  8. "Raj na ziemi" - 6,6 miliona dolarów
  9. "Zaginiona" - 5 milionów dolarów
  10. "Karigurashi no Arietty" - 6,38 miliona dolarów
d38pe62

Podziel się opinią

Share
d38pe62
d38pe62