Trwa ładowanie...
d6p5cme

Bradley Welsh nie żyje. Był aktorem z kryminalną przeszłością

Bradley Welsh został zastrzelony w środę na ulicy w Edynburgu. Tydzień przed śmiercią mężczyzna mówił w wywiadzie, że jego kryminalna przeszłość zawsze będzie mu towarzyszyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewana McGregor i Bradley Welsh na planie "Trainspotting 2"
Ewana McGregor i Bradley Welsh na planie "Trainspotting 2" (Instagram.com)
d6p5cme

Welsh zaistniał w świecie filmu rolą gangstera w "Trainspotting 2", grając u boku Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Jonny'ego Lee Millera i Roberta Carlyle'a. Wcześniej wziął udział w realizacji filmów dokumentalnych "Football Hooligans International", "Danny Dyer's Deadliest Men" i " The Boxer from Somewhere Else".

Obejrzyj zwiastun "Trainspotting 2":

42-latek był zresocjalizowanym kryminalistą, który żałował błędów popełnionych w młodości prowadzących do odsiadki w więzieniu. Po wyjściu na wolność Welsh zajął się boksem i dorobił się własnej sali bokserskiej. Angażował się w akcje charytatywne, mające uchronić młodych chłopaków przed popełnieniem jego błędów.

d6p5cme

- Boks pomógł mi wyjść z getta – mówił po latach, dodając, że choć zerwał z dawnym życiem, to przeszłość zawsze będzie mu towarzyszyć.

Ostatniego wywiadu udzielił gazecie "Edinburgh Evening News" tydzień przed śmiercią. Miał plany na przyszłość, był ojcem dziewczynki i szykował się do ślubu. Niestety w środę w godzinach popołudniowych nieznany sprawca strzelił mu w głowę. Pogotowie wezwane na miejsce zdarzenia nie było w stanie mu pomóc.

Zobacz także: Mya-Lecia Naylor nie żyje. 16-latka miała zagrać w "Wiedźminie"

d6p5cme

Podziel się opinią

Share

d6p5cme

d6p5cme