Trwa ładowanie...
d4gvdrs

"Byłem przekonany, że rodzice wyprawią mi za dwa dni pogrzeb". Nowe fakty w sprawie zatrzymania syna Van Damme'a

Nie skończy się na trzech zarzutach? Dziennikarze dotarli do raportu policyjnego sporządzonego po aresztowaniu Nicholasa Van Varenberga. Nie wygląda to dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicholas Van Varenberg i Jean-Claude Van Damme, 2017
Nicholas Van Varenberg i Jean-Claude Van Damme, 2017 (ONS.pl)
d4gvdrs

Przypomnijmy - do zdarzenia doszło w ubiegły piątek w Scottsdale w stanie Arizona. Policję zaalarmował świadek, który widział, jak syn aktora, Nicholas Van Varenberg (na zdjęciu poniżej), wali pięścią w ścianę windy. Jak donosi RadarOnline, oczom przybyłych na miejsce funkcjonariuszy ukazał się pobudzony 21-latek oblizujący krew z poranionej dłoni.

   Policja
(Policja)

Zaniepokojeni policjanci podążyli śladem strużki krwi do jego mieszkania. W tym momencie na schodach pojawił się współlokator Nicholasa krzycząc, że 21-latek groził mu nożem. W pokoju Van Varenberga oprócz noża znaleziono marihuanę oraz akcesoria do jej palenia.

d4gvdrs

Na razie chłopak przebywa w areszcie. Postawiono zarzuty posiadania narkotyków, napaści z bronią w ręku i bezprawnego przetrzymywania.

Teraz na światło dzienne wychodzą nowe okoliczności. Redaktorzy serwisu dotarli do raportu policyjnego. Wynika z niego, że Van Varenberg został zdiagnozowany jako "niezrównoważony psychicznie". Współlokator Nicholasa zeznał, że syna Van Damme'a zachowywał się jak "szaleniec" i chciał go zabić.

- Byłem przekonany, że rodzice wyprawią mi za dwa dni pogrzeb – zeznał współlokator Van Varenberga.

W świetle tych zeznań synowi Van Damme'a mogą zostać postawione kolejne zarzuty, m.in. o próbę popełnienia morderstwa.

To nie pierwsze kłopoty z prawem syna Van Damme'a. W ubiegłym roku został zatrzymany za kradzież i spożywanie alkoholu – miał wówczas 20 lat, więc w świetle amerykańskiego prawa był niepełnoletni.

d4gvdrs

Nicholas (blondynek na zdjęciu poniżej) przyszedł na świat w 1995 r. i jest owocem związku Van Damme'a z Darcy LaPier. Aktor ma jeszcze dwójkę dzieci - Biankę i Kristophera.

Dlaczego Van Damme wyleciał z planu "Predatora"? Sprawdź:

d4gvdrs

Podziel się opinią

Share
d4gvdrs
d4gvdrs