Trwa ładowanie...

Seks w roli głównej. Wyzwaniem dla aktorki były sceny łóżkowe

W piątek, 10 listopada, Amazon Prime Video udostępnił w swoim serwisie "Cały ten seks". To komedia z prostym przesłaniem: seks warto nie tylko uprawiać, ale także rozmawiać o nim. W obsadzie m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

"Cały ten seks" jest dostępny na platformie Amazon Prime Video"Cały ten seks" jest dostępny na platformie Amazon Prime VideoŹródło: Amazon
dtalbp6
dtalbp6

"Cały ten seks" to pierwsza polska komedia Amazon Prime Video własnej produkcji. Film skupia się na losach sześciu par w różnym wieku, na różnych etapach związku i z różnymi intymnymi problemami. Pojawiają się m.in. nastolatkowie (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), którzy dopiero zaczynają smakować cielesną rozkosz. Jest także doświadczone małżeństwo (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke), w którego sypialni od dawna wieje chłodem. Inna para (Piotr Witkowski i Magdalena Lamparska) kocha się wprawdzie ze sobą intensywnie, ale tylko dlatego, że chce mieć dziecko. Przyjemności w ich zbliżeniach nie ma zbyt wiele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co po "Barbie"? W kinach nie będzie nudy

Wyzwaniem dla aktorów były sceny łóżkowe. Magdalena Lamparska wspominała, że ciężko jej się wstaje do pracy, kiedy wie, iż w tym dniu musi rozebrać się przed kamerą.

dtalbp6

- Ma się takie poczucie, że trzeba się odkryć. Trzeba przełamać ludzką, wewnętrzną blokadę. [...] Na pewno pojawia się lekki stres - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

"Cały ten seks" rozśmiesza, ale także skłania widza do refleksji nad jego intymnymi relacjami. Bawi i zachęca do szczerej rozmowy o seksualnych marzeniach, pokazując kilka ślepych zaułków, do których może doprowadzić milczenie albo nieumiejętność wsłuchiwania się w pragnienia swoje i partnera.

Film wyreżyserował Tomasz Mandes, który wspólnie z Barbarą Białowąs ma na koncie erotyk "365 dni" na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o "Czasie krwawego księżyca" i prawdziwej historii stojącej za filmem Martina Scorsese, sprawdzamy, czy jest się czego bać w "Zagładzie domu Usherów" i czy leniwiec-morderca ze "Slotherhouse" to taki słodziak, na jakiego wygląda. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dtalbp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtalbp6

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj