Trwa ładowanie...
d4hsoaf
Aktualności

Camerimage: Ruszyła rezerwacja biletów na seanse w Multikinie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camerimage: Ruszyła rezerwacja biletów na seanse w Multikinie
(Camerimage)
d4hsoaf

22. edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage odbędzie się w dniach 15 - 22 listopada w Bydgoszczy. Równolegle do Centrum Festiwalowego – Opery Nova projekcje filmowe będą miały miejsce w bydgoskim Multikinie, gdzie pokazanych zostanie 180 filmów z następujących sekcji: Konkurs Debiutów Filmowych, Panorama Europejska, Pokazy Specjalne, Panorama Studencka, Przegląd Kina Szwajcarskiego, a także wiele tytułów spośród retrospektyw laureatów nagród specjalnych.

Na festiwalowe seanse w Multikinie, a także warsztaty, seminaria i spotkania z twórcami, zapraszamy od niedzieli, 16 listopada.

Na stronie internetowej Multikina można rezerwować bilety. Cena biletu na pojedynczy seans to 10 zł. Posiadacze Kart Wstępu na festiwal są uprawnieni do odbierania darmowych wejściówek po uprzednim dokonaniu rezerwacji. Liczba miejsc w każdej sali jest ograniczona.

W razie problemów z rezerwacją, tutaj można pobrać instrukcję stworzoną dla naszych zagranicznych gości (w języku angielskim).

22. Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 15 do 22 listopada

d4hsoaf

Podziel się opinią

Share

d4hsoaf

d4hsoaf