ycipk-3j7ocr

Catherine Deneuve miała udar. Aktorka jest w ciężkim stanie

Rodzina Catherine Deneuve zdradziła gazecie "Ouest-France", że aktorka doznała udaru. 76-letnia gwiazda nadal przebywa w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Catherine Deneuve trafiła do szpitala w nocy z 5 na 6 listopada. Rodzina: to był udar
Catherine Deneuve trafiła do szpitala w nocy z 5 na 6 listopada. Rodzina: to był udar (Getty Images)
ycipk-3j7ocr

Niepokojące informacje na temat Catherine Deneuve jako pierwsza podała gazeta "Le Parisiene". 76-letnia aktorka trafiła do szpitala w nocy z 5 na 6 listopada. Deneuve miała być w ciężkim stanie, a lekarze zmuszeni byli przeprowadzić szereg zabiegów.

Początkowo nie było wiadomo, z jakiego powodu gwiazda kina trafiła do szpitala. Tę niejasność rozwiała właśnie gazeta "Ouest-France".

Opublikowała wypowiedź członka rodziny Catherine Deneuve, który zdradził, że aktorka przebyła przemijający atak niedokrwienny. To rodzaj udaru występujący, kiedy krew płynąca do mózgu jest czasowa zablokowana.

ycipk-3j7ocr

Zobacz: Prolog - Kuźmińscy

Przemijający atak niedokrwienny określa się mianem "małego udaru", który może zwiastować znacznie poważniejsze problemy zdrowotne. Dlatego nie może być w żadnym wypadku lekceważony.

"Ouest-France" opublikowało też oświadczenie agenta Catherine Deneuve. Czytamy w nim, że stan aktorki określa się jako odwracalny.

ycipk-3j7ocr

Catherine Deneuve ma bardzo napięty grafik. Jak donoszą francuskie media, 76-latka pracowała ostatnio na planie filmu "De Son Vivant" w Paryżu.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3j7ocr

ycipk-3j7ocr
ycipk-3j7ocr