Trwa ładowanie...
dvb9ey7

Charlie Hunnam i Margot Robbie u reżysera "Omara"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie Hunnam i Margot Robbie u reżysera "Omara"
dvb9ey7

Charlie Hunnam i Margot Robbie negocjują warunku udziału w obrazie "The Mountain Between Us".

Film powstanie w oparciu o powieść Charlesa Martina znaną w Polsce pod tytułem "Pomiędzy nami góry". Produkcja przedstawi historię dwojga nieznajomych, pisarki Ashley Knox i lekarza Bena Payne'a, którym udaje się przeżyć katastrofę lotniczą. Uwięzieni w lasach Kolorado bohaterowie muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i instynkty, aby przeżyć w dziczy.

Początkowo za kamerą projektu miał stanąć Meksykanin Gerardo Naranjo ("Miss Bala"). Na stanowisku reżysera zastąpił go jednak Hany Abu-Assad ("Omar", "Paradise Now"). Autorem scenariusza jest J. Mills Goodloe, a Scott Frank naniósł poprawki. Za produkcję odpowiadają Peter Chernin i Jenno Topping.

dvb9ey7

W głównych rolach prawdopodobnie wystąpią Charlie Hunnam i Margot Robbie. W 2012 roku z projektem wiązano Michaela Fassbendera, ale niemiecko-irlandzki aktor już na pewno nie zagra w obrazie Hany'ego Abu-Assada.

Charlie Hunnam już na początku września powróci na antenę stacji FX z ostatnim sezonem serialu "Synowie Anarchii", w którym gra główną rolę. W ubiegłym roku aktora można było podziwiać w superprodukcji "Pacific Rim" Guillermo del Toro, a w przyszłym roku pojawi się w najnowszym horrorze meksykańskiego reżysera, czyli obrazie "Crimson Peak". Hunnam ostatnio negocjował też warunki udziału w filmie Guya Ritchiego opowiadającym o przygodach Króla Artura, a także ma szansę na rolę Snake'a Plisskena w remake'u przeboju "Ucieczka z Nowego Jorku".

Margot Robbie zasłynęła rolą w "Wilku z Wall Street" Martina Scorsese. Wkrótce aktorkę będzie można podziwiać u boku Willa Smitha w komedii "Focus" (2015), u boku Chrisa Pine'a i Chiwetela Ejiofora w filmie science fiction "Z for Zachariah" (2015) oraz u boku Alexandra Skarsgarda w "Tarzanie" (2016). Australijka dostała też niedawno propozycję występu w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell".

dvb9ey7

Podziel się opinią

Share

dvb9ey7

dvb9ey7