Trwa ładowanie...
czarownica

"Czarownica" w kinach od 30 maja

Share
"Czarownica" w kinach od 30 maja
Źródło: Disney
d2f6rss

Początkująca gwiazda filmowa wystąpiła wraz z jedną z najbardziej znanych aktorek Hollywood w najnowszej produkcji Disneya – inspirowanej „Śpiącą Królewną” „Czarownicy”. Angelina wcieli się w postać tytułową, czyli w Diabolinę, która rzuci urok na nowonarodzoną królewską córkę, Aurorę. Elle odegra natomiast rolę młodej królewny.

Dla urodzonej w kwietniu 1998 roku wschodzącej gwiazdy wielkiego ekranu występ u boku Angeliny Jolie nie jest debiutem ani nawet pierwszą dużą produkcją w karierze. Elle stanęła przed kamerą już w wieku dwóch lat i jedenastu miesięcy, gdy w filmie „Sam” („I am Sam”) z Seanem Pennem w jednej z głównych ról wcieliła się w młodszą wersję również grającej w tej produkcji swojej siostry, Dakoty. Jako trzylatka ponownie trafiła na plan jako młodsza wersja własnej siostry, tym razem w „Wybrańcach obcych” („Taken”), a pierwszą samodzielną rolę otrzymała w filmie „Małolaty u taty” („Daddy Day Care”). W kolejnych latach można było oglądać ją na wielkim ekranie wielokrotnie, m.in. w tak istotnych, oscarowych produkcjach jak „Babel” czy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Za występ w „Somewhere. Między miejscami” nominowano ją do nagrody Critics' Choice oraz wyróżniono jako młody aktorski talent roku 2007 (Young Hollywood Award), a do różnych innych nagród nominowano ją również m.in. za role w filmach „Super 8” oraz
„Ginger i Rosa”.

– Elle jest wspaniała, darzę ją najwyższym szacunkiem. Jest nie tylko piękna, lecz także świetnie gra. Czeka ją świetlana przyszłość, a praca z nią na planie to czysta przyjemność. Wywołuje uśmiech u wszystkich – twierdzi reżyser „Czarownicy”, Robert Stromberg. – Elle to Aurora. To wspaniała, słodka i inteligentna młoda kobieta – dodaje Angelina Jolie.

Po występach u boku wielu sław Hollywood młodsza z sióstr Fanning rozwija swój talent w doborowym towarzystwie. Czy można sobie wymarzyć bardziej dynamiczny początek kariery niż ten, który stał się udziałem utalentowanej 16-latki z niewielkiego Conyers w stanie Georgia w USA?

d2f6rss

Podziel się opinią

Share
d2f6rss
d2f6rss