Trwa ładowanie...

Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda

49-letni Brytyjczyk już piąty raz z rzędu wygrał wyścig do roli kultowej postaci agenta 007. Szczęśliwa passa aktora trwa od 2006 roku, kiedy to wcielił się w postać Jamesa Bonda w filmie "Cassino Royal".

Share
Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę Jamesa Bonda
Źródło: flickr.com
d32h8b9

Angaż do głównej roli w filmie o Jamesie Bondzie to nie tylko kwestia bajońskiej zapłaty, ale także zapisanie się na kartach historii kina. Daniel Craig w ostatnich pięciu częściach przygód agenta 007 zaprezentował niesłabnącą formę, jednak sam zaczął wspominać, że robi się do tej roli za stary.

Ostatecznie Craig ponownie został "nowym Bondem", dochodząc do porozumienia z producentką, Barbarą Broccoli. Innymi aktorami, których brano pod uwagę do tej roli, byli m.in. Aiden Turner, Idris Elba, Damian Lewis i Henry Cavill.

d32h8b9

Premiera filmu planowana jest na 2019 rok. Będzie to już 25. film o postaci wymyślonej przez pisarza Iana Fleminga. Broccoli zależy również na tym, by piosenkę promujacą film zaśpiewała Adele. Brytyjska diwa popu zdobyła Oscara za przebój do filmu "Skyfall" z 2012 roku.

W główną rolę agenta Jej Królewskiej Mości wcieliło się do tej pory sześciu aktorów: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan oraz Daniel Craig.

d32h8b9

Podziel się opinią

Share
d32h8b9
d32h8b9