Trwa ładowanie...
d1i3rvz

Daniel Radcliffe w nowym wcieleniu. To już 20 lat przed kamerą

Daniel Radcliffe zagra główną rolę w opartej na faktach "Ucieczce z Pretorii". W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których widać gwiazdora w pełnej charakteryzacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Radcliffe na planie "Escape from Pretoria"
Daniel Radcliffe na planie "Escape from Pretoria" (East News)
d1i3rvz

Akcja filmu "Escape from Pretoria" rozgrywa się w RPA, jednak zdjęcia powstają w Australii. Ekipa pojawiła się w mieście Adelaide trzy tygodnie temu i, jak podaje "Daily Mail", zostanie tam na kilka kolejnych tygodni.

Obejrzyj zwiastun filmu "Girl":

Na zdjęciach z planu widać Daniela Radcliffe'a z brodą, w długich włosach. Radcliffe wciela się w postać Tima Jenkina, południowoafrykańskiego aktywistę, który opisał swoją niezwykłą historię w książce "Inside Out: Escape From Pretoria Prison".

Pod koniec lat 70. Jenkin trafił do więzienia o maksymalnym rygorze za rzekomą działalność terrorystyczną. W rzeczywistości był jednym z dwóch aktywistów, którzy rozpowszechniali ulotki zakazanych organizacji walczących z apartheidem.

d1i3rvz

Jenkin został skazany na 12 lat więzienia, ale po 18 miesiącach udało mu się uciec i bezpiecznie przedostać do Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Daniel Radcliffe poznał swoją miłość na planie. Było gorąco

Oprócz gwiazdy "Harry'ego Pottera", który w tym roku obchodzi 20-lecie pracy aktorskiej, w obsadzie znalazł się m.in. Sam Neill ("Park jurajski"), Nathan Page i Mark Leonard Winter.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Francis Annan ("Szpital Holby City", "Woyzeck").

d1i3rvz

Data premiery "Escape from Pretoria" nie jest jeszcze znana.

d1i3rvz

Podziel się opinią

Share

d1i3rvz

d1i3rvz