Trwa ładowanie...
d42z0z3

Daniel Radcliffe w nowym wcieleniu. To już 20 lat przed kamerą

Daniel Radcliffe zagra główną rolę w opartej na faktach "Ucieczce z Pretorii". W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których widać gwiazdora w pełnej charakteryzacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Radcliffe na planie "Escape from Pretoria"
Daniel Radcliffe na planie "Escape from Pretoria" (East News)
d42z0z3

Akcja filmu "Escape from Pretoria" rozgrywa się w RPA, jednak zdjęcia powstają w Australii. Ekipa pojawiła się w mieście Adelaide trzy tygodnie temu i, jak podaje "Daily Mail", zostanie tam na kilka kolejnych tygodni.

Obejrzyj zwiastun filmu "Girl":

d42z0z3

Na zdjęciach z planu widać Daniela Radcliffe'a z brodą, w długich włosach. Radcliffe wciela się w postać Tima Jenkina, południowoafrykańskiego aktywistę, który opisał swoją niezwykłą historię w książce "Inside Out: Escape From Pretoria Prison".

Pod koniec lat 70. Jenkin trafił do więzienia o maksymalnym rygorze za rzekomą działalność terrorystyczną. W rzeczywistości był jednym z dwóch aktywistów, którzy rozpowszechniali ulotki zakazanych organizacji walczących z apartheidem.

Jenkin został skazany na 12 lat więzienia, ale po 18 miesiącach udało mu się uciec i bezpiecznie przedostać do Wielkiej Brytanii.

d42z0z3

Zobacz także: Daniel Radcliffe poznał swoją miłość na planie. Było gorąco

Oprócz gwiazdy "Harry'ego Pottera", który w tym roku obchodzi 20-lecie pracy aktorskiej, w obsadzie znalazł się m.in. Sam Neill ("Park jurajski"), Nathan Page i Mark Leonard Winter.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Francis Annan ("Szpital Holby City", "Woyzeck").

Data premiery "Escape from Pretoria" nie jest jeszcze znana.

d42z0z3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d42z0z3

d42z0z3
d42z0z3