Trwa ładowanie...
d5z35a7

David Hasselhoff jest jak wino. 64-latek pręży legendarną klatę na plaży [FOTO]

Mimo 64 lat na karku David Hasselhoff nie zwalnia tempa. Po kilku latach stagnacji kultowy aktor znów przeżywa drugą młodość. Również w życiu prywatnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Hasselhoff
David Hasselhoff (Getty Images)
d5z35a7

David Hasselhoff jest jedną z największych gwiazd lat 80. i 90., kojarzoną przede wszystkim z serialami "Nieustraszony" i "Słoneczny patrol". Dwa lata temu przypomniał o sobie za sprawą kawałka "True Survivor" z krótkometrażowego filmu "Kung Fury". Od tamtej pory coraz częściej pojawia się na małym i dużym ekranie w rolach, które w ironiczny sposób komentują jego dorobek.

   East News

Hasselhoff zagrał m.in. w dwóch częściach "Rekinado", nagrał piosenkę do "Strażników Galaktyki vol. 2", a już niedługo będziemy mogli go zobaczyć w kinowej wersji "Baywatch", gdzie wcielił się, bo jakby inaczej, w mentora.

   East News

W życiu prywatnym aktora też zaszyły zmiany. Hasselhoff od jakiegoś czasu jest w związku z młodszą o 28 lat modelką Hayley Roberts, którą niedługo poślubi. Para została ostatnio sfotografowana na plaży. Mimo 64 lat na karku Hasselhoff nadal jest w znakomitej formie. Tak trzymać!

   Getty Images
d5z35a7

Podziel się opinią

Share

d5z35a7

d5z35a7