Trwa ładowanie...

''Deep Tiki'': Cameron Crowe kręci z Bradleyem Cooperem, Emmą Stone i Rachel McAdams

''Deep Tiki'': Cameron Crowe kręci z Bradleyem Cooperem, Emmą Stone i Rachel McAdams
d17bzy2
d17bzy2

*Cameron Crowe rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu, w którym grają Bradley Cooper, Emma Stone i Rachel McAdams.*

Film będzie prawdopodobnie nową wersją starego projektu, który funkcjonował jako "Deep Tiki". To romantyczna komedia o zhańbionym konsultancie do spraw zbrojeniowych, który zostaje wysłany na Hawaje. Na miejscu ma nadzorować wystrzelenie nowego satelity szpiegowskiego. Pośród plaż, palm i słońca mężczyzna zaczyna na nowo odkrywać siebie i miłość. Nowym obiektem uwielbienia bohatera zostaje pilotka.

Cameron Crowe planował zrealizować produkcję już w 2008 roku z Benem Stillerem i Reese Witherspoon w rolach głównych, ale przedsięwzięcie trafiło na półkę. Do pomysłu powrócił w tym roku. W obsadzie znaleźli się Bradley Cooper, który zagra głównego bohatera, Emma Stone, wcielająca się w jego ukochaną oraz Rachel McAdams, która sportretuje byłą miłość. Ponoć w obsadzie pojawi się również Alec Baldwin.

Produkcja ruszyła, a zdjęcia realizowane są na Hawajach. Eric Gautier ("Żądza bankiera", "W drodze", "Grace of Monaco") jest operatorem.

d17bzy2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17bzy2