Trwa ładowanie...
d3o2y4m
Megafon.pl
Aktualności

Dobre wieści o nowym "Kruku". Co z remakiem? Kto zagra główną rolę?

Projekt ciągnie się od lat, ale remake "Kruka" w końcu znalazł dom. Studio Sony postanowiło zając się nową wersją opowieści. Ze względu na temat, konwencję i tragedię do jakiej doszło na planie jest to jeden z najmroczniejszych filmów lat 90.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brandon Lee w filmie "Kruk"
Brandon Lee w filmie "Kruk" (Materiały prasowe)
d3o2y4m

"Kruk" po raz pierwszy trafił na ekrany kin w 1994 roku. Bohaterem był Eric Draven, muzyk rockowy mszczący się za śmierć ukochanej dziewczyny, Shelly. W roli głównej wystąpił wówczas Brandon Lee, który zmarł na planie w wyniku niefortunnej strzelaniny. Za kamerą stał Alex Proyas.

W nowej wersji pierwotnie głównego bohatera sportretować miał Jack Huston, a typowano także Luke'a Evansa czy Jamesa McAvoya. Ostatnio do roli przymierzany był Jason Momoa ("Gra o tron"), ale z uwagi na jego zaangażowanie w rolę Aquamana, nie wiadomo, czy to aktualne.

Obraz zatytułowany roboczo "The Crow Reborn" ma być bardziej wierny graficznej powieści Jamesa O'Barra. Edward R. Pressman ma zająć się produkcją z Samuelem Hadidem i jego Davis Films oraz Kevinem Misherem i jego Misher Films.

d3o2y4m

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d3o2y4m

Podziel się opinią

Share
d3o2y4m
d3o2y4m