Trwa ładowanie...

Edyta Górniak wraca z nową piosenką. Utwór "Tylko ty" promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

Ostatnimi czasy piosenkarka nie rozpieszcza fanów nowymi piosenkami. Doskonałą okazją do zaprezentowania swojej twórczości okazała premiera filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Edyta Górniak zaśpiewała utwór "Tylko ty" promujący wojenną produkcję w reżyserii Denisa Delicia. Do sieci trafił właśnie teledysk.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak wraca z nową piosenką. Utwór "Tylko ty" promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"Źródło: East News, fot: East News
d3bxhfb
d3bxhfb

"Tylko ty" to współczesna wersja utworu "Ty masz dla mnie coś" wykonywanego przed wojną m.in. przez Mieczysława Fogga. Jest ona miłosnym wyznaniem do mężczyzny. Dla Edyty Górniak praca nad piosenką była poruszającym przeżyciem.

- Niezwykłe emocje wywołuje możliwość dotknięcia czasów, tak mocno nacechowanych patriotyzmem. Czasów heroicznych czynów i wszystkiego, z czym kojarzy się słowo Polska i miłość do ojczyzny - powiedziała Górniak w rozmowie z Onetem.

Zobaczcie teledysk

"Tylko Ty" promuje film o polskich pilotach z legendarnego Dywizjonu 303, który podczas II wojny światowej brał udział w Bitwie o Anglię. Piotr Adamaczyk, Maciej Zakościelny, Antoni Królikowski, Jan Wieczorkowski. W produkcji "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" zobaczymy plejadę polskich aktorów. Film trafi do kin 31 sierpnia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3bxhfb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bxhfb