WP

Edyta Górniak wraca z nową piosenką. Utwór "Tylko ty" promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

Ostatnimi czasy piosenkarka nie rozpieszcza fanów nowymi piosenkami. Doskonałą okazją do zaprezentowania swojej twórczości okazała premiera filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Edyta Górniak zaśpiewała utwór "Tylko ty" promujący wojenną produkcję w reżyserii Denisa Delicia. Do sieci trafił właśnie teledysk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
WP

"Tylko ty" to współczesna wersja utworu "Ty masz dla mnie coś" wykonywanego przed wojną m.in. przez Mieczysława Fogga. Jest ona miłosnym wyznaniem do mężczyzny. Dla Edyty Górniak praca nad piosenką była poruszającym przeżyciem.

- Niezwykłe emocje wywołuje możliwość dotknięcia czasów, tak mocno nacechowanych patriotyzmem. Czasów heroicznych czynów i wszystkiego, z czym kojarzy się słowo Polska i miłość do ojczyzny - powiedziała Górniak w rozmowie z Onetem.

Zobaczcie teledysk

WP

"Tylko Ty" promuje film o polskich pilotach z legendarnego Dywizjonu 303, który podczas II wojny światowej brał udział w Bitwie o Anglię. Piotr Adamaczyk, Maciej Zakościelny, Antoni Królikowski, Jan Wieczorkowski. W produkcji "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" zobaczymy plejadę polskich aktorów. Film trafi do kin 31 sierpnia.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP