Trwa ładowanie...
d3lbe8k

Emma Stone jako Cruella De Mon. Nie do poznania. Ale fani nie są zadowoleni

Emma Stone została nową Cruellą De Mon. Stone to bardzo utalentowana aktorka. Grała w "Faworycie", "La La Land", "Zombieland", a zaczynała jako "Łatwa dziewczyna". Przed 30-latką kolejne wyzwanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Stone dostała rolę Cruelli De Mon
Emma Stone dostała rolę Cruelli De Mon (Getty Images)
d3lbe8k

Emma Stone pojawi się w filmowej wersji hitu sprzed lat jako Cruella De Mon. Chodzi o ekranizację powieści Dodie Smith, "101 dalmatyńczyków". Książkę wydano w 1956 r., a 5 lat później pojawiła się animacja, za którą odpowiadało studio Walta Disneya. Bajka ma więc już niemal 60 lat. Filmowa wersja ma ujrzeć światło dzienne w 2021 r., czyli właśnie w okolicy 60. urodzin rysunkowego pierwowzoru. Na temat produkcji wciąż niewiele wiadomo, ale zdradzono, kto zagra jedną z głównych ról. Pokazano też pierwsze zdjęcie ucharakteryzowanej gwiazdy.

Choć historia dalmatyńczyków nie jest nowa, dzieci wciąż uwielbiają tę opowieść o uroczych psiakach, którym zagraża paskudna i przerażająca Cruella. W anglojęzycznej wersji postać nazywa się de Vil, w polskiej - De Mon. W tę rolę wcieli się Emma Stone. W sieci pojawiła się fotografia, na której widać aktorkę przebraną za Cruellę - jest nie do poznania. Czy gwiazda sprawdzi się w nowej roli?

"Zombieland 2" - zwiastun

Emma Stone zazwyczaj nie grywa grzecznych dziewczynek, raczej buntownicze. Tym razem jednak wcieli się w prawdziwy czarny charakter. Sprosta zadaniu? Według internautów casting można było przeprowadzić lepiej i w roli De Mon obsadzić np. Evę Green.

39-letnia aktora ma na koncie rolę w "Penny Dreadful", gdzie pokazała, że potrafi wyglądać przerażająco. Można było ją również oglądać w filmowej wersji rysunkowego hitu "Dumbo".

Eva Green newspix.pl
Eva Green

Drugim typem internautów do roli Cruelli w "101 dalmatyńczykach" jest Helena Bonham Carter znana z "szalonych" ról. Wystąpiła w "Alicji w Krainie Czarów", "Charliem i fabryce czekolady", "Frankensteinie". Aktorka ma 53 lata i wielki talent. Ma też dzikie spojrzenie oraz... burzę włosów, które zawsze pozostają w nieładzie. Faktycznie, rola strasznej de Vil byłaby dla niej idealna. Jednak twórcy nowego filmu zdecydowali się dać szansę niemal dwa razy młodszej Emmie Stone.

Helena Bonham Carter ONS.pl
Helena Bonham Carter

Warto wspomnieć, że w 1996 r. nakręcono już film aktorski "101 dalmatyńczyków". Wówczas Cruellę zagrała Glenn Close. Była idealna.

d3lbe8k

W nowej wersji filmu zobaczymy również Emmę Thompson, Paula Waltera Hausera, Joela Frya. Premierę zaplanowano na 28 maja 2021 r. Kultowa animacja weszła do kina nieco ponad 60 lat wcześniej, 25 stycznia 1961 r.

d3lbe8k

Podziel się opinią

Share

d3lbe8k

d3lbe8k