Trwa ładowanie...
dov7f4w

Film Marii Sadowskiej i Dody. Jest praca dla statystek

Maria Sadowska i Doda od wielu miesięcy zapowiadają prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". W sieci pojawiło się ogłoszenie, które odkrywa coraz więcej szczegółów na temat produkcji obu pań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film Marii Sadowskiej i Dody. Jest praca dla statystek
(East News)
dov7f4w

Doda i Maria Sadowska już w minionym roku zapowiedziały, że pracują nad filmem o kobietach świadczących usługi seksualne w Dubaju. Nawet pandemia nie jest w stanie powstrzymać ich przed realizacją produkcji.

Z tego, co wstępnie wiadomo, w filmie zostanie przybliżona historia jednej dziewczyny, jednak jej losy będą oparte na opowieściach wielu kobiet. Na ekranie zobaczymy, jak niepewna siebie dziewczyna z małego miasta wchodzi w "brudny biznes", a później staje się jego szefową.

Teraz w sieci pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że Maria Sadowska poszukuje do swojego filmu statystek. Wiadomo, jakie stawki proponuje reżyserka.

dov7f4w

"Szukamy pięknych kobiet o egzotycznej urodzie do filmu EMI w reż. Marysi Sadowskiej.

Mamy dwie opcje do wyboru:

1) "standardowe" statystowanie, stawka 200 PLN netto

2) sceny topless, stawka 500 PLN netto" - czytamy.

Okazuje się także, że film nie będzie nazywał się "Dziewczyny z Dubaju", a "EMI".

dov7f4w

Przypomnijmy, że sprawą młodych kobiet, które świadczyły często upokarzające usługi seksualne na Bliskim Wschodzie, kilka lat temu żyła cała Polska. W 2018 r. Piotr Krysiak napisał o nich reportaż "Dziewczyny z Dubaju", na podstawie którego powstał scenariusz filmu. Wyprodukuje go Doda i jej mąż Emil Stępień. Za kamerą stanie Maria Sadowska. Jej spojrzenie na temat luksusowych prostytutek arabskich szejków będzie inne niż pisarza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dov7f4w

Podziel się opinią

Share
dov7f4w
dov7f4w