Trwa ładowanie...
d12vn3p

Flinstonowie: Na fali

Najnowsze informacje
2.5
(39 głosów)
Oceń:
d12vn3p

Nieważne, czy budują właśnie basen, marzą o wielkiej kasie, czy przez przypadek zaciągają się na księżycową szalupę, najlepsi przyjaciele Fred i Barney oraz ich żony Wilma i Betty korzystają ze „współczesnych” rozrywek w prehistorycznym Bedrock. Na płycie znajdują się cztery przezabawne odcinki: Basen, Wygrana na loterii, Łowca Snorkazaurów, Astrowariat.

Basen – Jak wielu kumpli zmieści się w Twoim basenie? Fred ma twardy orzech do zgryzienia, po tym jak Barney sprasza swoich znajomych i udostępnia im basen, który wybudowali razem z Fredem we wspólnym ogródku.

Wygrana na loterii – Kto zdobędzie główną wygraną w wielkiej loterii? Barney i Fred myślą, że oni... tak samo jak Betty i Wilma!

Łowca snorkazaurów – Aby zaoszczędzić pieniądze na rodzinnych wakacjach Rubblowie i Flintstonowie wybierają się na łono natury, gdzie spotykają przebiegłego snorkazaura, który okaże się trudną zdobyczą na obiad. Zobacz olśniewający debiut Dino!

Astrowariat – Kiedy Fred i Barney nieświadomie zaciągają się do wojska, okazuje się, że zostają wysłani na supertajną misję na księżyc! Co zrobią Wilma i Betty bez swoich chłopców, którzy zwykle doprowadzają je do szaleństwa? Zapraszamy na ponad 100 minut doskonałej zabawy!

Zobacz także: Filmy dla dzieci

Flinstonowie: Na fali
Tytuł oryginalny

Flinstonowie: Na fali

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2006

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12vn3p
d12vn3p
d12vn3p