WP

Gala rozdania Oscarów bez prowadzącego? Ostatni raz było tak 30 lat temu

Jeśli wierzyć doniesieniom zachodniej prasy, 91. gala rozdania Oscarów może odbyć się bez prowadzącego. Komik Kevin Hart zrezygnował z tej roli w grudniu. "Casting" trwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2019
Oscary 2019 (East News, Fot: East News)
WP

Gala rozdania Oscarów już 24 lutego, a wciąż nie znamy nazwiska prowadzącego. I jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, 91. gala najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie może powtórzyć historię. Ostatni raz na scenie obok aktorów prowadzącego zabrakło 30 lat temu.

Pierwotnie ceremonię poprowadzić miał aktor i komik Kevin Hart. Jednak zrezygnował w grudniu z tego zadania. Powodem miały być kontrowersje związane z homofobicznymi żartami sprzed lat.

WP

Od tamtej chwili nie udało się znaleźć odpowiedniego zastępcy. Jak jednak donosi magazyn "Variety", całkiem prawdopodobnym jest, że Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej w ogóle nie zatrudni nikogo do poprowadzenia wydarzenia.

Początkowo gala miała być podzielona na fragmenty, a każdy z nich miała poprowadzić inna osoba. Ponadto planowano wprowadzenie kilku segmentów muzycznych.

Wszystko to ze względu na wielki sukces filmów z muzyką w roli głównej. Mowa o "Narodzinach gwiazdy" i "Bohemian Rhapsody".

Jednak jeżeli doniesienia magazynu "Variety" znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej będzie musiała zmienić scenariusz wydarzenia.

WP

Nie będzie to jednak pierwszy taki przypadek w historii. W 1989 roku również zabrakło prowadzącego gali. Jego monolog otwarcia "Oscarów" zastąpiono wówczas 11-minutowym występem muzycznym.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP