Trwa ładowanie...
d4erkjl

Gala rozdania Oscarów bez prowadzącego? Ostatni raz było tak 30 lat temu

Jeśli wierzyć doniesieniom zachodniej prasy, 91. gala rozdania Oscarów może odbyć się bez prowadzącego. Komik Kevin Hart zrezygnował z tej roli w grudniu. "Casting" trwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2019
Oscary 2019 (East News, Fot: East News)
d4erkjl

Gala rozdania Oscarów już 24 lutego, a wciąż nie znamy nazwiska prowadzącego. I jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, 91. gala najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie może powtórzyć historię. Ostatni raz na scenie obok aktorów prowadzącego zabrakło 30 lat temu.

Pierwotnie ceremonię poprowadzić miał aktor i komik Kevin Hart. Jednak zrezygnował w grudniu z tego zadania. Powodem miały być kontrowersje związane z homofobicznymi żartami sprzed lat.

d4erkjl

Od tamtej chwili nie udało się znaleźć odpowiedniego zastępcy. Jak jednak donosi magazyn "Variety", całkiem prawdopodobnym jest, że Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej w ogóle nie zatrudni nikogo do poprowadzenia wydarzenia.

Początkowo gala miała być podzielona na fragmenty, a każdy z nich miała poprowadzić inna osoba. Ponadto planowano wprowadzenie kilku segmentów muzycznych.

Wszystko to ze względu na wielki sukces filmów z muzyką w roli głównej. Mowa o "Narodzinach gwiazdy" i "Bohemian Rhapsody".

Jednak jeżeli doniesienia magazynu "Variety" znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej będzie musiała zmienić scenariusz wydarzenia.

d4erkjl

Nie będzie to jednak pierwszy taki przypadek w historii. W 1989 roku również zabrakło prowadzącego gali. Jego monolog otwarcia "Oscarów" zastąpiono wówczas 11-minutowym występem muzycznym.

d4erkjl

Podziel się opinią

Share

d4erkjl

d4erkjl