Trwa ładowanie...
d4i5l5q

George Lucas chciał reżyserować nowe "Gwiezdne wojny"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Lucas chciał reżyserować nowe "Gwiezdne wojny"
d4i5l5q

Choć obecnie George Lucas nie przejawia większego zainteresowania siódmym obrazem z serii "Gwiezdne wojny", pierwotnie chciał stanąć za kamerą.

Obraz zatytułowany "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" reżyseruje J.J. Abrams. Twórca sagi jednak przez pewien czas myślał o zrealizowaniu siódmego filmu. Jednak 10 lat pracy nad nową trylogią oraz zainteresowanie Disneya kupnem cyklu, ostatecznie zniechęciły Lucasa. - Czas jest dla mnie teraz ważniejszy niż pieniądze - wyjaśnia.

Choć wcześniej artysta przyznał, że nie widział zwiastuna obrazu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", zapewnia, że chętnie obejrzy nadchodzące dzieło jako fan.

d4i5l5q

- Tak naprawdę, jedyne czego żałowałem przy "Gwiezdnych wojnach" to, że nigdy nie mogłem pójść, obejrzeć i poczuć, jak widok nadciągającego statku wbija mnie w fotel - dodaje. - W końcu będę mógł się tym cieszyć jak wszyscy inni.

W siódmej odsłonie kosmicznej opowieści do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow.

Produkcja zawita do naszych kin 25 grudnia 2015 roku.

d4i5l5q

Podziel się opinią

Share

d4i5l5q

d4i5l5q