Trwa ładowanie...
d17afi5

''Ghost Rider 2'': Zobacz polski zwiastun [wideo]

Share
''Ghost Rider 2'': Zobacz polski zwiastun [wideo]
Źródło: ITI Cinema
d17afi5

Praca przy filmie Ghost Rider 2 była zupełnie nowym doświadczeniem. To było szaleństwo! – przekonuje *Nicolas Cage, filmowy John Blaze. Widzów zachwycą przede wszystkim efekty specjalne i brawurowe zdjęcia. Stoi za nimi szalona wizja reżysera, który „_jest dynamicznym filmowcem w stylu macho. Zachowuje się jak kaskader i nierzadko ryzykuje życiem, zwisając na linach albo jadąc na wrotkach z kamerą._” – mówi oszołomiony współpracą, aktor.*

Reżyser, Mark Neveldine opisuje to intensywne doświadczenie następująco: „Tak czy inaczej, potrzebne nam dobre kreacje aktorskie i zdjęcia, które wydobywamy wszelkimi dostępnymi środkami. Przesuwamy granice w kinematografii!” Na czym to polega? Twórcy postawili na żywiołowość zdjęć, na realizm – robili wszystko, żeby kamera mogła uchwycić jak najwięcej.

Zobacz polski zwiastun drugiej części "Ghost Ridera":

Na planie filmu Brian Taylor tłumaczył: „Pracujemy z kaskaderami i kręcimy autentyczne sekwencje motocyklowe. Naszym zdaniem przeżycia, jakich dostarczamy widzowi są bardziej sugestywne, bliższe rzeczywistości.

"Ghost Rider 2" to kontynuacja przygód legendarnej komiksowej postaci - Johny’ego Blaze. Tym razem mroczny Ghost Rider powraca w spektakularnym stylu, ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle i nieziemskie kaskaderskie ewolucje przyprawiają o zawrót głowy. Czeka was piekielnie ostra przejażdżka!

"Ghost Rider 2" już od 13 kwietnia w kinach!

d17afi5

Podziel się opinią

Share
d17afi5
d17afi5