Trwa ładowanie...

''Gorący pościg'' - Reese Witherspoon prawie jak Legalna blondynka

Share
''Gorący pościg'' - Reese Witherspoon prawie jak Legalna blondynka
Źródło: mat. dystrybutora
d2xpejq

* Laureatka Oscara Reese Witherspoon („Spacer po linie”, 2005), która komediowy talent objawiła w przebojowej „Legalnej blondynce” (2001), po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertką w rozbawianiu publiczności – tym razem w komedii „Gorący pościg” (na ekranach w Polsce od 15 maja), w parze z latynoską seksbombą Sofią Vergarą (serial „Współczesna rodzina”). – Jesteśmy kompletnie inne, pod względem wyglądu trudno o bardziej skontrastowany duet – śmiała się Witherspoon. – Było dla mnie jasne, że to świetne zestawienie, bo Sofia jest tak wysoka i posągowa, że przy niej czuję się mała i śmieszna. Wiedziałam, że będzie można to wygrać.*

O swojej bohaterce, agentce Cooper, oddelegowanej do eskortowania wdowy po dilerze narkotykowym, mówiła tak: – Ona jest niczym york – mała, lecz w obliczu zagrożenia zdolna do ujawnienia agresywnej strony swej natury. W życiu prywatnym agentka Cooper, w przeciwieństwie do swej pełnej tupetu podopiecznej, bywa zagubiona. – Szuka miłości, ale nie wie, jak zachować się na randce – tłumaczyła aktorka. – Jest niezdarna i ma kłopot z nawiązaniem koleżeńskich relacji z innymi policjantami. A już na pewno bierze wszystko zbyt serio!

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jego totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale zeznania świadka mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy niedobrany tandem dotrze przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych „Millerów”.

„Gorący pościg” w kinach od 15 maja!

d2xpejq

Podziel się opinią

Share
d2xpejq
d2xpejq