Trwa ładowanie...
ender's game

''Gra Endera'': Wojowniczy Ender ma rodziców

Share
''Gra Endera'': Wojowniczy Ender ma rodziców
Źródło: mat. promocyjne
d2jyxnl

Stevie Ray Dallimore i <a href="http://film.wp.pl/andrea-powell-6032120399692417c">Andrea Powell</a> dołączyli do obsady filmu "<a href="http://film.wp.pl/gra-endera-6027631925961857c">Ender's Game</a>".

Projekt będzie adaptacją powieści Orsona Scotta Carda znanej w Polsce pod tytułem "Gra Endera". Bohaterem książki jest Andrew "Ender" Wiggin, jedno z genialnych dzieci będących częścią rządowego eksperymentu. Młody bohater trafia do szkoły wojskowej, która ma uczynić z niego doskonałego dowódcę, gotowego stawić czoła wrogowi z kosmosu. Osamotniony pośród innych dzieci-żołnierzy i poddany surowej dyscyplinie, Ender nie przestaje myśleć o ukochanej siostrze, brutalnym starszym bracie oraz o roli, jaką cała trójka odegrać ma w walce z najeźdźcą.

W roli głównej wystąpi Asa Butterfield. Dallimore i Powell zagrają jego rodziców. W filmie pojawią się także Harrison Ford, Ben Kingsley, Abigail Breslin, Hailee Steinfeld i Viola Davis.

Za reżyserię odpowiada Gavin Hood. Premierę zaplanowano na 15 marca 2013 roku.

Steviego Raya Dallimore'a mogliśmy podziwiać ostatnio w serialach "Plotkara" oraz "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar". Dorobek Andrei Powell zamyka komedia "A Good Old Fashioned Orgy".

d2jyxnl

Podziel się opinią

Share
d2jyxnl
d2jyxnl