Trwa ładowanie...

"Gru, Dru i Minionki" - powraca przebojowa animacja. W sieci pojawił się fragment filmu [WIDEO]

"Gru, Dru i Minionki" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji animowanych tego roku. W sieci opublikowano właśnie nowy fragment filmu.

Share
"Gru, Dru i Minionki" - powraca przebojowa animacja. W sieci pojawił się fragment filmu [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d2wurz5

"Gru, Dru i Minionki" będą już czwartą odsłoną serii, w której główną role odgrywają uwielbiane na całym świecie żółte jednookie stworki ubrane w robocze ogrodniczki. Po raz pierwszy bohaterowie ci zagościli na ekranach kin w roku 2010, kiedy to swoją premierę miał kasowy przebój Chrisa Renauda i Pierre'a Coffina – "Jak ukraść Księżyc". Następnie zabawne stworzonka mieliśmy okazję oglądać w kontynuacji pierwszej części zatytułowanej "Minionki rozrabiają" z 2013 roku oraz wydanego dwa lata później prequelu "Minionki". Teraz ulubieńcy widzów powracają w kolejnej produkcji, która ponownie zaoferuje nam wiele frajdy.

Twórcy "Gru, Dru i Minionki" opublikowali na Youtube krótki fragment swojego filmu. Klip prezentuje występ nieokrzesanych bohaterów w talent-show. Nieco ponad minutowe wideo daje nam pewność, że czwarta część serii nie będzie odbiegać poziomem humoru od swoich poprzedniczek.

d2wurz5

Animacja skupi się na postaci szalonego Gru, który tym razem stanie oko w oko z nieobliczalnym Balthazarem Brattem. Ten drugi był w latach 80. dziecięcą gwiazdą telewizji. Nieco zapominany postanawia na nowo zyskać sławę i w tym celu planuje zdominować świat. Nieoczekiwanie Gru spotyka swojego brata Dru. Bliźniak głównego bohatera jest jego całkowitym przeciwieństwem. Widzowie poznają go jako wesołego, energicznego i pozytywnie nastawionego do życia człowieka. Rodzeństwo połączy siły, by wspólnie odzyskać skradziony przez Bratta diament.

"Gry, Dru i Minionki" wyreżyserują Ken Daurio i Cinco Paul. Film trafi do polskich kin 30 czerwca.

d2wurz5

Podziel się opinią

Share
d2wurz5
d2wurz5