Trwa ładowanie...

''Gutterdamerung'': Slash i Nina Hagen w ''najgłośniejszym niemym filmie''

''Gutterdamerung'': Slash i Nina Hagen w ''najgłośniejszym niemym filmie''
d3ogowk
d3ogowk

Slash i Nina Hagen dołączyli do obsady filmu "Gutterdammerung".

Dzieło opisywane jest jako najgłośniejszy niemy film na Ziemi. Za kamerą stanął belgijsko-szwedzki twórca, Bjorn Tagemos. W obrazie Iggy Pop gra punk-rockowego anioła imieniem Vicious, a Henry Rollins wciela się purytańskiego księdza. Całość rozgrywa się wokół gitary szatana. Wcześniej udział potwierdzili ponadto Grace Jones, Jesse Hughes z Eagles of Death Metal, aktorki Tuesday Cross i Olivia Vinall, Tom Araya ze Slayera, Lemmy Kilmister z Motörhead, Mark Lanegan oraz Michael Poulsen i Rob Caggiano z Volbeat.

Jak wyjaśnia Rollins, to w dużej mierze wizualna uczta z niewieloma dialogami. Za muzykę odpowiadać będzie grająca na żywo rockowa kapela.

12 października zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun.

Premierowe pokazy "Gutterdammerung" planowane są w Berlinie i Londynie.

20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie Slash zagra z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators. We wrześniu 2014 roku ukazał się najnowszy krążek gitarzysty - "World On Fire".

Ostatnia płyta Niny Hagen to "Volksbeat" z 2011 roku.

d3ogowk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ogowk

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj