Trwa ładowanie...
hardcore henry
09-03-2016 11:56

''Hardcore Henry'': Polski zwiastun tylko u nas [WIDEO]

Share
''Hardcore Henry'': Polski zwiastun tylko u nas [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
dtsh60w

Takiego filmu w historii kina jeszcze nie było. Widz nie jest już tylko widzem ale uczestnikiem wydarzeń. Kino zrealizowane bez taryfy ulgowej. Akcja non-stop, stuprocentowy realizm i zero litości! Jako pierwsi prezentujemy polski zwiastun filmu "Hardcore Henry".

Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz…

dtsh60w

Obraz, pierwotnie zatytułowany "Hardcore", miał premierę na festiwalu filmowym w Toronto w 2015 roku. W rolach głównych wystąpili Tim Roth (Nienawistna ósemka; Pulp Fiction) oraz Sharlto Copley (Dystrykt 9; Elizjum). Reżyserem i autorem scenariusza jest rosyjski filmowiec Ilya Naishuller.

Warto dodać, że w serwisie Youtube znajduje się wideoklip wyreżyserowany przez Naishullera, który ma już ponad 32 miliony odsłon.

"Hardcore Henry" trafi do polskich kin Polsce już 8 kwietnia.

dtsh60w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtsh60w
dtsh60w