Trwa ładowanie...
d2zal45
Aktualności

''Hardcore Henry'': Takiego filmu jeszcze nie było [ZWIASTUN]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Hardcore Henry'': Takiego filmu jeszcze nie było [ZWIASTUN]
d2zal45

W sieci pojawił się pierwszy trailer do filmu akcji "Hardcore Henry", który został nakręcony całkowicie z perspektywy pierwszej osoby.

W oficjalnym synopsisie czytamy: "Nie pamiętasz niczego. Głównie dlatego, że zostałeś właśnie wskrzeszony przez swoją żonę (Halley Bennett), która mówi ci, że masz na imię Henry. Gratulacje, jesteś teraz cyborgiem. Pięć minut później twoja żona zostaje porwana, a ty prawdopodobnie powinieneś ją uratować. Kto ją dorwał? Ma na imię Akan (Danila Kozlovsky) i jest psychotycznym megalomanem z telekinetycznymi zdolnościami i niekończącą się armią najemników. Znajdujesz się również w nieznanym ci mieście - w Moskwie i każdy chce cię zabić. Każdy, oprócz tajemniczego, brytyjskiego kolesia o imieniu Jimmy (Sharlto Copley). Być może jest po twojej stronie. Powodzenia Henry. Będzie ci ono potrzebne...".

Obraz, pierwotnie zatytułowany "Hardcore", miał premierę na festiwalu filmowym w Toronto w 2015 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest rosyjski filmowiec Ilya Naishuller.

Do kin w USA jak i Polsce dzieło trafi 8 kwietnia.

d2zal45

Podziel się opinią

Share
d2zal45
d2zal45