Trwa ładowanie...

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II - spektakularna premiera!

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II - spektakularna premiera!Źródło: Warner Bros.
d3qt0c3
d3qt0c3

Wytwórnia Warner Bros. Pictures, ogłosiła 1 marca w Londynie, że światowa premiera ostatniej części serii filmów o Harrym Potterze, czyli "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II", odbędzie się w Londynie na Trafalgar Square i Leicester Square dnia 7 lipca 2011 r.

Będzie to pierwsze takie wydarzenie filmowe na Trafalgar Square, w tej niezwykle charakterystycznej scenerii, stanowiącej niezapomniane tło dla jednej z największych premier filmowych, jakie kiedykolwiek odbyły się w stolicy.

Na oczach mediów z całego świata obsada, twórcy filmu i goście zaproszeni na premierę ostatniej części filmu Harry Potter rozpoczną wieczór od spaceru po czerwonym dywanie na Trafalgar Square. Na placu zostaną wyznaczone specjalne sektory dla fanów i zwycięzców konkursu z całego świata, dzięki temu będą oni mogli zobaczyć aktorów i twórców jednych z najbardziej lubianych postaci wszech czasów. Następnie obsada i goście przeniosą się do kina przy Leicester Square, aby obejrzeć film.

Burmistrz Londynu, Boris Johnson, powiedział — „W ostatniej dekadzie z zapartym tchem śledziliśmy na ekranach walkę między Harrym Potterem a jego odwiecznym wrogiem, Lordem Voldemortem. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w historii. Jak na brytyjski triumf przystało, nie potrafię wyobrazić sobie lepszego miejsca dla tego spektakularnego finału niż symboliczna sceneria placu Trafalgar Square”.

d3qt0c3

Josh Berger, prezes i dyrektor zarządzający Warner Bros. Entertainment UK and Eire, mówi — „Niezwykle nas cieszy, że plany dotyczące drugiej części filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci mogą zostać zrealizowane w tak niesamowitym miejscu. Jesteśmy dumni z oryginalności naszych premier filmowych, a plac Trafalgar Square sprawi, że ta premiera będzie dla gości i fanów prawdziwie magicznym przeżyciem”.

Film Harry Potter i Insygnia Śmierci: cześć II wejdzie do kin w Polsce i na świecie 15 lipca 2011 r.

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

d3qt0c3

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,gal eria.html )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

d3qt0c3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qt0c3