Trwa ładowanie...
d1abx15

"Hiszpański temperament": zobacz fragmenty filmu

Zwariowana komedia o tym jak się bawią, kochają, kłócą i spiskują Hiszpanie z różnych stron półwyspu Iberyjskiego. „Jeszcze dalej niż północ” po hiszpańsku od 2 grudnia w kinach. Zobacz fragmenty filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hiszpański temperament": zobacz fragmenty filmu
(Materiały prasowe)
d1abx15

Hiszpania to kraj pełen zmysłowych kobiet i pięknych mężczyzn. Gorących temperatur, flamenco, corridy, fiesty i sjesty, fantastycznego wina i pięknych plaż. Typowym przykładem hiszpańskiego temperamentu jest Amaia. Dziewczyna spontanicznie wyraża swoje uczucia, działa nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Kocha albo nienawidzi. Wszędzie, gdzie się pojawi, robi zamieszanie.

Jako Baskijka jest silnie związana z tradycją, a rodzina to dla niej świętość. Kiedy porzuca ją narzeczony, okazuje się, że ojciec już jedzie na ślub, a pół miasteczka szykuje się na wesele. Suknia ślubna już prawie skończona, cała machina weselna ruszyła i jest nie do zatrzymania. Nie ma czasu do stracenia, trzeba szybko wymyślić wyjście awaryjne z zapowiadającej się na katastrofę sytuacji. Przypadkiem poznany Rafa wydaje się być najgorszym pomysłem na ratunek, ale może w tym szaleństwie jest metoda?

Chłopak to zapowiedź kolejnych kłopotów - jest Andaluzyjczykiem, czyli największym wrogiem Basków. Wielbiciel piłki nożnej, wina Jerez i brylantyny będzie musiał stawić czoło zupełniej innej niż znana mu Hiszpanii. Amaia i Rafa wywracają nie tylko swoje życie do góry nogami – całe miasteczko stanie na głowie.

d1abx15

Tragicznie niedopasowani w sytuacji bez wyjścia, ogień i woda, Baskijka i Andaluzyjczyk pod jednym dachem. Nie może być gorzej, więc może będzie lepiej? Dzikie historie w hiszpańskim stylu, z hiszpańskim charakterem i temperamentem.

"Hiszpański temperament" w kinach od 2 grudnia.

d1abx15

Podziel się opinią

Share

d1abx15

d1abx15