Trwa ładowanie...
oprac. Michał Nowak
07-03-2017 17:13

Idealnie wstrzeliliśmy się z pytaniem: Banasiuk o nagiej Boczarskiej w "Sztuce kochania" [WIDEO]

To się nazywa idealnie wstrzelone pytanie! Kiedy dziennikarz zapytał Mateusza Banasiuka o rozbierane sceny w „Sztuce kochania” okazało się, że aktor jest świeżo po seansie filmu. Prywatnie młody artysta i odsłaniająca wdzięki w przebojowej produkcji Magdalena Boczarska są parą. Jak Banasiuk ocenia nagie sceny z perspektywy kolegi po fachu, a jak z punktu widzenia bliskiej osoby? Zobaczcie koniecznie.

d3gy1cl
d3gy1cl

Tak o filmie "Sztuka kochania" wypowidał się jej producent Krzysztof Terej: - ten film to przede wszystkim historia niezwykłej postaci, którą poznajemy jako nieświadomą, niewinną, 20-letnią dziewczynę. Razem z nią przeżywamy pierwszą miłość, przyjaźń, rozczarowanie i smutek. Podążamy z nią drogą prowadzącą do świadomości i dojrzałości. Na naszych oczach główna bohaterka przechodzi niesamowitą transformację. W tym obrazie najważniejsze są emocje: zarówno te przedstawione na ekranie, jak i te, które przeżyją widzowie w kinie.

W filmie Marii Sadowskiej, poza wcielającą się w Michalinę Wisłocką Magdaleną Boczarską oglądamy wielu wybitnych polskich aktorów. W rolę Stacha Wisłockiego, męża lekarki, wciela się Piotr Adamczyk, jej wielką miłość, Jurka, gra Eryk Lubos, przyjaciółkę, Wandę - Justyna Wasilewska. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

d3gy1cl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gy1cl