Trwa ładowanie...
d2qtkcx

Imponujące wyniki oglądalności "Tarapatów". Utwór do filmu hitem internetu!

W zaledwie dwa tygodnie od premiery "Tarapaty” Marty Karwowskiej obejrzało już 108 761 widzów! A teledysk do piosenki Natalii Szroeder "Zaprowadź mnie”, skomponowanej specjalnie do tego filmu, ma już niemal półtora miliona odsłon w serwisie YouTube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Tarapaty"
Kadr z filmu "Tarapaty" (Materiały prasowe)
d2qtkcx

Oprócz regularnych pokazów kinowych w ostatnich dniach odbyły się również pokazy specjalne, jak podczas festiwalu Kino dzieci, czy w Konkursie Inne Spojrzenie gdyńskiego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Podczas tych wydarzeń twórcy spotykali się z widzami, a młode gwiazdy dzieliły się swoimi doświadczenia z planu.

"Zaprowadź mnie” to utwór skomponowany przez Natalię Szroeder specjalnie do filmu "Tarapaty”. Znalazł się na liście przebojów Radia Zet, a w sieci ma już niemal 1,5 miliona odsłon!

*Zobacz teledysk do utworu "Zaprowadź mnie” Natalii Szroeder: *

W filmie wyreżyserowanym przez Martę Karwowską debiutują Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski. Młodzi aktorzy spotkają się jeszcze z czytelnikami książki "Tarapaty” - 12 października w Big Book Cafe w Warszawie. Obecne będą również autorki książki: Marta Karwowska i Katarzyna Rygiel. Spotkanie poprowadzi Joanna Olech, która o samej książce mówiła tak:

d2qtkcx

Zwiastun filmu "Tarapaty":

Wakacje bez kurateli rodziców, kryminalna zagadka i przyjaźń - tak wygląda krótki przepis na przygodę i przyjemny dreszcz sensacji. Zabawna, niefrasobliwa fabuła przywołuje skojarzenie z klasycznymi lekturami ze szkoły nienacko-niziurskiej.
O czym są filmowe "Tarapaty”? Julka ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Gdy zaczynają się wakacje, Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Na ekranie zobaczyć można również Romę Gąsiorowską, Piotra Głowackiego, Joannę Szczepkowską, Jadwigę Jankowską-Cieślak, Marię Maj i Krzysztofa Stroińskiego.

d2qtkcx

"Tarapaty" to świetny film dla całej rodziny:

d2qtkcx

Podziel się opinią

Share

d2qtkcx

d2qtkcx