Trwa ładowanie...

''Intruz'': Wywiad Rosati z Stephanie Meyer i nie tylko [wideo]

''Intruz'': Wywiad Rosati z Stephanie Meyer i nie tylko [wideo]Źródło: Monolith Films
dtyg0ia
dtyg0ia

Kilka dnie temu prezentowaliśmy zdjęcia Weroniki Rosati, która wyjątkowo wcieliła się w role dziennikarki i porozmawiała z gwiazdami filmu INTRUZ.

Nieczęsto można zobaczyć polskich aktorów w tak nietypowej dla nich roli. Tym razem Rosati, która zazwyczaj sama odpowiada na pytania dziennikarzy promując własne filmy, zasiadła na krześle dla prasy i wypytywała znane gwiazdy o ich ostatnie osiągnięcia.

Wśród jej rozmówców znaleźli się Diane Kruger,Saoirse Ronan, Max Irons, Jake Abel orazStephanie Meyer.

Poniżej możecie zobaczyć fragment wywiadu polskiej aktorki z autorką bestsellerowej sagi "Zmierzch" oraz wypowiedź Williama Hurta na temat "Intruza" - najnowszej produkcji opartej na scenariuszu Meyer.

Przypomnijmy, iż akcja "Intruza" rozgrywa się w przyszłości. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać.

dtyg0ia

Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego? Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć?

W filmie grają: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel,William Hurt, Frances Fisher oraz Boyd Holbrook. Zobaczcie też zwiastun "Intruza" w reżyserii Andrew Niccol:

Film już w polskich kinach. Zapraszamy!

dtyg0ia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtyg0ia