Trwa ładowanie...
d2ga7cz
"Isabelle i mężczyźni": tylko u nas fragment nowego filmu z Juliette Binoche. W kinach od 29 czerwca

"Isabelle i mężczyźni": tylko u nas fragment nowego filmu z Juliette Binoche. W kinach od 29 czerwca

Nadzieja, oczekiwanie i miłosne rozczarowania. Isabelle (Juliette Binoche) jako kobieta dojrzała wie, czego chce. Czy znajdzie spełnienie w miłości?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ga7cz

"Isabelle i mężczyźni" to komedia romantyczna o poszukiwaniu tej jedynej miłości, oczekiwaniu na szczęście i niełatwym nawiązywaniu relacji w dojrzałym wieku. W głównej roli Juliette Binoche w jednej z najlepszych swoich ról. Przedstawiamy fragment filmu, który wchodzi do kin już 29 czerwca.

Isabelle mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co może sama dać. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć.

Materiały prasowe

"Każdy nowy mężczyzna może być tym właściwym"

d2ga7cz

- Nadzieja, oczekiwanie i miłosne rozczarowania: Isabelle przechodzi przez wiele stanów i odczuwa różne emocje. Pragnie odnaleźć prawdziwą miłość; poznać kogoś, przy kim będzie mogła być sobą. Nie jest pewna, czy taka miłość kiedykolwiek jej się przydarzy. Każdy nowy mężczyzna może być tym właściwym, ale ostatecznie nigdy nim nie jest – mówi o bohaterce filmu "Isabelle i mężczyźni" Christine Angot, autorka scenariusza filmu.

- Po raz kolejny przekonuje się też, że uczucia mogą zarówno uszczęśliwiać, jak i ranić. Każdy z nas, bez względu na płeć, zaznał kiedyś obietnicy miłości i nadziei na jej znalezienie – dodaje.

Emocje od zachwytu, zauroczenia, nadziei po rozczarowanie brawurowo odgrywa w filmie Juliette Binoche. Rola Isabelle to niewątpliwie jedna z jej najlepszych kreacji aktorskich, za którą została nominowana do Europejskiej Nagrody Filmowej 2017 w kategorii Europejska Aktorka.

Materiały prasowe

"Kluczowy był dobór mężczyzn, z którymi Isabelle spotyka się i związuje"

Reżyserka filmu podkreśla, że w przypadku "Isabelle i mężczyzn" szczególnie istotny był dobór ekipy aktorskiej. - Kluczowy był dobór mężczyzn, z którymi Isabelle spotyka się i związuje. Nie chciałam sytuacji, w której Juliette konfrontuje się z serią przypadkowych aktorów, rozbrajając jednego po drugim. Dlatego postawiłam na jej drodze reżyserów filmowych, takich jak Xavier Beauvois i Bruno Podalydès, oraz osoby, z którymi sama pracowałam w przeszłości, Alex Descas i Laurent Grévill – mówi.

d2ga7cz

- W ten sposób wplotłam w jej historię fragmenty własnego życia, a także pewien sposób patrzenia na mężczyzn – dodaje.

Film Claire Denis otrzymał nagrodę SACD w sekcji Quinzaine des Réalisateurs na festiwalu w Cannes w 2017 roku. Oprócz Juliette Binoche występuje w nim również Gérard Depardieu. "Isabelle i mężczyźni" wchodzi do kin już 29 czerwca! Dystrybutorem jest Against Gravity.

d2ga7cz

Podziel się opinią

Share

d2ga7cz

d2ga7cz