Trwa ładowanie...
jack nicholson
01-04-2015 01:04

Jack Nicholson z sekretnym dostępem do rezydencji Playboya

Jack Nicholson z sekretnym dostępem do rezydencji Playboya
d2ol28g
d2ol28g

Pracownicy magazynu _Playboy_, pracując nad materiałem z okazji urodzin Hugh Hefnera, trafili na ciekawe informacje dotyczące jego słynnej rezydencji.

Okazało się, że willa, w której mieszkają seksowne kobiety, czyli króliczki Playboya, ma kilka tajemnych przejść. Według oficjalnych planów posiadłości i zdjęć dokumentujących budowę, zaprojektowano tunele prowadzące do domów kilku aktorów. Bezpośredni i sekretny dostęp do rezydencji Hefnera mieli Jack Nicholson, Warren Beatty, Kirk Douglas i James Caan. Wszyscy w latach 70. i 80. mieszkali nieopodal rezydencji.

Hugh Hefner 9 kwietnia skończy 89 lat. Urodził się w 1926 roku w Chicago. Dziennikarską karierę rozpoczynał w wojskowej gazecie w czasie II wojny światowej. Przez pewien czas pracował dla "Esquire'a" jako copywriter. W grudniu 1953 roku wydał pierwszy numer "Playboya", m.in. za pieniądze pożyczone od matki, który rozszedł się w nakładzie ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Magazyn osiągnął szczyt popularności w latach 70. - rekordowa sprzedaż wyniosła 7 161 561 egzemplarzy. Obecnie "Playboy" jest nie tylko pismem erotyczno-publicystycznym dla mężczyzn, ale i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Hugh Hefner i króliczki Playboya, fot. AFP

d2ol28g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ol28g