Trwa ładowanie...
d1c7th7

Jack Nicholson z sekretnym dostępem do rezydencji Playboya

Share
Jack Nicholson z sekretnym dostępem do rezydencji Playboya
d1c7th7

Pracownicy magazynu Playboy, pracując nad materiałem z okazji urodzin Hugh Hefnera, trafili na ciekawe informacje dotyczące jego słynnej rezydencji.

Okazało się, że willa, w której mieszkają seksowne kobiety, czyli króliczki Playboya, ma kilka tajemnych przejść. Według oficjalnych planów posiadłości i zdjęć dokumentujących budowę, zaprojektowano tunele prowadzące do domów kilku aktorów. Bezpośredni i sekretny dostęp do rezydencji Hefnera mieli Jack Nicholson, Warren Beatty, Kirk Douglas i James Caan. Wszyscy w latach 70. i 80. mieszkali nieopodal rezydencji.

Hugh Hefner 9 kwietnia skończy 89 lat. Urodził się w 1926 roku w Chicago. Dziennikarską karierę rozpoczynał w wojskowej gazecie w czasie II wojny światowej. Przez pewien czas pracował dla "Esquire'a" jako copywriter. W grudniu 1953 roku wydał pierwszy numer "Playboya", m.in. za pieniądze pożyczone od matki, który rozszedł się w nakładzie ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Magazyn osiągnął szczyt popularności w latach 70. - rekordowa sprzedaż wyniosła 7 161 561 egzemplarzy. Obecnie "Playboy" jest nie tylko pismem erotyczno-publicystycznym dla mężczyzn, ale i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Hugh Hefner i króliczki Playboya, fot. AFP

d1c7th7

Podziel się opinią

Share
d1c7th7
d1c7th7