Trwa ładowanie...
d1ryjca

Jakimowicz i Żamojda na wojennej ścieżce. "Jak go spotkam, mogę mu jedynie dać w twarz"

Jarosław Jakimowicz nadal jest wściekły. Poszło o kolejną część kultowych "Młodych wilków".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Jakimowicz chciał nakręcił kontynuację "Młodych wilków"
Jarosław Jakimowicz chciał nakręcił kontynuację "Młodych wilków" (ONS.pl)
d1ryjca

Jarosław Jakimowicz zyskał sławę, gdy wcielił się w Cichego w "Młodych wilkach". Produkcja z 1995 r. była hitem. Dwa lata później powstał już mniej popularny, ale nadal lubiany prequel, czyli "Młode wilki 1/2". Reżyserem obu części był Jarosław Żamojda. W obsadzie poza Jakimowiczem znaleźli się Jan Nowicki, Edward Lind-Lubaszenko, Piotr Szwedes.

Chociaż filmy odniosły sukces, przez wiele lat nie wspominano o kręceniu kolejnych części. Jednak Jakimowicz i Szwedes nie zapomnieli o hicie. W 2017 r. aktorzy stworzyli scenariusz, chcieli zająć się także produkcją filmu. Projekt nie wypalił. Według Jakimowicza, winny był Żamojda.

"Młode wilki" wrócą. Jarosław Jakimowicz opowiada o trzeciej części

– Nagle dowiedzieliśmy się, że zamiast nas, producentem został jego znajomy Bogusław. Żamojda niemalże się w nim zakochał. Tańczył, jak mu ten zagrał. Ja wyleciałem z obsady, a zaraz potem Piotr zrezygnował z udziału w filmie – słowa aktora cytuje "Fakt".

Materiały prasowe

– Żamojda w końcu pokłócił się z nim na śmierć i życie, a sprawa filmu trafiła do sądu. Panowie pewnie kłócą się o pieniądze? Zresztą w międzyczasie w sądzie znalazło się kilka spraw dotyczących rozmaitych kwestii finansowych związanych z tą produkcją – dodał Jakimowicz.

d1ryjca

PRZECZYTAJ TEŻ: Jarosław Jakimowicz powraca! Udzielił poruszającego wywiadu o chorobie syna

- Jak go spotkam, mogę mu jedynie dać w twarz - podsumował.

Według "Faktu", 49-letni aktor jest świadkiem w sprawie. Nie ma co ukrywać, dobra rola filmowa bardzo pomogłaby mu w powrocie na szczyt. Czy kolejna część "Młodych wilków" kiedykolwiek ujrzy światło dzienne?

Jarosław Jakimowicz Materiały prasowe
Jarosław Jakimowicz
d1ryjca

Podziel się opinią

Share

d1ryjca

d1ryjca