Trwa ładowanie...
dhl24t6

Jeszcze jeden koncert "Violetty" w Krakowie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeszcze jeden koncert "Violetty" w Krakowie
dhl24t6

Martina Stoessel kontynuuje trasę koncertową po Polsce. Gwiazda serialu "Violetta" zapowiedziała piąty występ w naszym kraju.

W związku z ogromnym sukcesem dotychczasowych koncertów w Łodzi oraz niesłabnącym zainteresowaniem biletami na trasę "Violetta Live" 2015, The Walt Disney Company organizuje kolejny - już piąty w Polsce - koncert Martiny. Serialowa Violetta wystąpi 26 sierpnia 2015 roku o godzinie 19 w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety oficjalnie trafią do sprzedaży 1 kwietnia 2015 roku na stronie Livenation.pl.

Na scenie do odtwórczyni tytułowej Violetty, Martiny Stoessel, dołączą Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny.

dhl24t6

Program 90-minutowego koncertu zawiera ponad 25 popularnych przebojów z sezonów 1, 2 i 3 serialu "Violetta" emitowanego na kanale Disney Channel.

Przypomnijmy, że występy odbędą się też 22 sierpnia 2015 wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym i 25 sierpnia 2015 w Arenie Kraków.

dhl24t6

Podziel się opinią

Share

dhl24t6

dhl24t6