Trwa ładowanie...
jim carrey

Jim Carrey uderza w założyciela Facebooka. Aktor przypomniał niechlubną wypowiedź Zuckerberga sprzed lat

Kilka dni temu Carrey podpadł amerykańskiej prawicy, publikując karykatury Donalda Trumpa i jego rzeczniczki prasowej. Teraz dostało się Markowi Zuckebergowi i użytkownikom jego portalu społecznościowego.

Share
Jim Carrey uderza w założyciela Facebooka. Aktor przypomniał niechlubną wypowiedź Zuckerberga sprzed lat
Źródło: ONS.pl
d17q3pp

Okazuje się, że Jim Carrey to nie tylko świetny aktor, dwukrotnie nagrodzony Złotym Globem, ale także zdolny karykaturzysta. Na jego Twitterze można znaleźć mnóstwo rysunków komentujących bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Carrey nie ukrywa negatywnego stosunku do rządów Trumpa (ostatnio namalował go jako Złą Czarownicę z Zachodu z "Czarnoksiężnika z krainy Oz"), a także wyraża się niepochlebnie na temat Marka Zuckerbegra i wzywa do regulacji Facebooka.

- Z kim dzielisz się swoim życiem? – pyta Carrey przy rysunku Zuckerberga z kciukiem zwróconym w dół i cytatem z 2004 r. 14 lat temu założyciel Facebooka napisał w prywatnej wiadomości, która została upubliczniona: "Oni mi ufają, głupi popier…eńcy".

d17q3pp

Jim Carrey podobną grafikę z Zuckerbergiem zamieścił w lutym, informując, że kasuje swoje konto na Facebooku. Jego zdaniem "Facebook korzystał z rosyjskiej ingerencji w amerykańskie wybory i nie robił nic, by to zatrzymać". Carrey zachęcał wtedy do usuwania kont z portalu społecznościowego wszystkich inwestorów, którym przyszłość USA nie jest obojętna.

Jim Carrey zagrał ostatnio w "Prawdziwej zbrodni" (2016) u boku Agaty Kuleszy, Roberta Więckiewicza i Zbigniewa Zamachowskiego. Jego najnowszy projekt to komediowy serial "Kidding", który znajduje się w fazie przedprodukcyjnej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

#dziejesiewkulturze: Jim Carrey wspomina zgrzyty na planie. "Tommy Lee Jones mnie nienawidził"

d17q3pp

Podziel się opinią

Share
d17q3pp
d17q3pp