Trwa ładowanie...
james franco

John Savage zagra u Jamesa Franco

Share
John Savage zagra u Jamesa Franco
d3ns83j

John Savage dołączył do obsady nowego reżyserskiego projektu Jamesa Franco, opartego na powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle").

Książka napisana w 1936 roku odwołuje się do strajku wędrownych pracowników sezonowych w kalifornijskich sadach. Buntują się oni przeciwko wyzyskującym ich sadownikom, a ich eskalująca złość wkrótce wymyka się spod kontroli i przeistacza w niebezpieczny fanatyzm. Ta powieść o niepokojach społecznych, jest jednocześnie historią młodego człowieka, Jima Nolana, który poszukując celu w życiu, odnajduje powołanie w roli przywódcy robotników.

d3ns83j

Nat Wolff zagra główną rolę. Do udziału w filmie stający za kamerą James Franco zaprosił również Selenę Gomez, Vincenta D'Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrisa, Bryana Cranstona i Danny'ego McBride'a. Hollywoodzki gwiazdor nie tylko wyreżyseruje dzieło, ale również w nim wystąpi. Teraz do obsady dołączył John Savage, który wcieli się w robotnika lękającego się, iż może utracić pracę.

Autorem scenariusza jest Matt Rager, który z Franco wcześniej pracował przy adaptacjach powieści Williama Faulknera "Kiedy umieram" oraz "Wściekłość i wrzask".

Zdjęcia już trwają i są kręcone w Atlancie.

Savage przeszedł do historii kina grając w filmach "Łowca jeleni", "Hair" oraz "Cienka czerwona linia".

d3ns83j

Podziel się opinią

Share
d3ns83j
d3ns83j