Trwa ładowanie...
james franco
18-03-2015 06:34

John Savage zagra u Jamesa Franco

John Savage zagra u Jamesa Franco
d1iql4e
d1iql4e

John Savage dołączył do obsady nowego reżyserskiego projektu Jamesa Franco, opartego na powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle").

Książka napisana w 1936 roku odwołuje się do strajku wędrownych pracowników sezonowych w kalifornijskich sadach. Buntują się oni przeciwko wyzyskującym ich sadownikom, a ich eskalująca złość wkrótce wymyka się spod kontroli i przeistacza w niebezpieczny fanatyzm. Ta powieść o niepokojach społecznych, jest jednocześnie historią młodego człowieka, Jima Nolana, który poszukując celu w życiu, odnajduje powołanie w roli przywódcy robotników.

Nat Wolff zagra główną rolę. Do udziału w filmie stający za kamerą James Franco zaprosił również Selenę Gomez, Vincenta D'Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrisa, Bryana Cranstona i Danny'ego McBride'a. Hollywoodzki gwiazdor nie tylko wyreżyseruje dzieło, ale również w nim wystąpi. Teraz do obsady dołączył John Savage, który wcieli się w robotnika lękającego się, iż może utracić pracę.

Autorem scenariusza jest Matt Rager, który z Franco wcześniej pracował przy adaptacjach powieści Williama Faulknera "Kiedy umieram" oraz "Wściekłość i wrzask".

Zdjęcia już trwają i są kręcone w Atlancie.

Savage przeszedł do historii kina grając w filmach "Łowca jeleni", "Hair" oraz "Cienka czerwona linia".

d1iql4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iql4e