Trwa ładowanie...
Aktualności

Justin Long nie chce umierać w Kanadzie

Share
Justin Long nie chce umierać w Kanadzie
Źródło: mat. dystrybutora
dytuewx

W sieci zadebiutował klip z komediowego horroru "Tusk" Kevina Smitha.

Przypomnijmy, że reżyser i scenarzysta Kevin Smith wpadł na pomysł nakręcenia filmu, kiedy przypadkowo natknął się na nietypowe ogłoszenie w gazecie. Pewien mężczyzna szukał współlokatora i oferował mieszkanie za darmo, pod warunkiem, że lokator będzie przebierał się w ciągu dnia za morsa. Mężczyzna argumentował, że jego potrzeby wynikają z faktu, iż spędził pół roku na morzu wyłącznie w towarzystwie morsa, który stał się jego najlepszym przyjacielem.

Smith postanowił wykorzystać tę ideę i przekształcić ją w horror o szalonym naukowcu (Michael Parks), który dokonuje eksperymentów chirurgicznych na niewinnym dziennikarzu internetowym (Justin Long). Celem psychopatycznego badacza jest stworzenie hybrydy człowieka i morsa.

dytuewx

Fragment filmu, w którym Justin Long rozpaczliwie prosi o pomoc i z przerażeniem wyznaje, że nie chce umierać w Kanadzie, można sprawdzić poniżej:

Światowa premiera obrazu "Tusk" odbyła się podczas trwającego obecnie Toronto International Film Festival (4-14 września). Film trafi do regularnej dystrybucji w Stanach Zjednoczonych już 19 września.

dytuewx

Podziel się opinią

Share
dytuewx
dytuewx