Trwa ładowanie...
oskary

Już w ten weekend Oscary! Zobacz tralier!

Share
Już w ten weekend Oscary! Zobacz tralier!
Źródło: AFP
d1h71rc

Zwiastun gali rozdania tegorocznych Oscarów (2 marca) z prowadzącą ceremonię Ellen DeGeners w roli głównej, zrobił furorę w sieci. W krótkim, zabawnym filmiku gwiazda amerykańskiej telewizji tańczy i śpiewa do piosenki "The Walker". Jest ona singlem świetnej, amerykańskiej indiepopowej formacji Fitz And The Tantrums – The Walker.

Album "More Than Just A Dream" grupy Fitz And The Tantrums ma premierę digitalną 28 lutego 2014 roku. Krążek wyprodukował Tony Hoffer, mający na koncie współpracę z Beckiem, Depeche Mode, czy Phoenix. Pierwszym singlem z "More Than Just A Dream" była kompozycja "Out Of My League", która na liście "Billlboardu" utrzymywała się aż przez 45 tygodni. Klip do tego kawałka obejrzały ponad 3 mln internautów. Warto jeszcze dodać, że numer do wspomnianego na wstępie Oscarowego trailera o tytule "Here We Go", wybrała osobiście Ellen DeGeneres.

Fitz And The Tantrums to: Michael "Fitz" Fitzpatrick (śpiew), Noelle Scaggs (śpiew/tamburyn; współpracowała między innymi z Black Eyed Peas), James King (saksofon), Jeremy Ruzumna (klawisze), John Wicks (perkusja) i Joseph Karnes (gitara basowa). Grupa istnieje od 2008 roku. Dzięki temu, że ich piosenki odkrył Adam Levine z Marron 5, FATT mieli okazję otwierać koncerty tej formacji. Debiutancką płytą grupy z Los Angeles była niezależnie wydana "Pickin' Up The Pieces" z 2010 roku. Pochodzi z niej przebojowy kawałek "MoneyGrabber". Fitz And The Tantrums mają już na koncie występy na wielu ważnych festiwalach, jak Pukklepop, Coachella, Lollapalooza, a także Austin City Limits.

d1h71rc

Podziel się opinią

Share
d1h71rc
d1h71rc