Trwa ładowanie...

Kamil Nożyński zagra w filmie zagranicznego reżysera. Ma swoje 5 minut po "Ślepnąc od świateł"

Kamil Nożyński wciela się w głównego bohatera serialu "Ślepnąc od świateł". Po sukcesie produkcji przebiera ofertach. Skorzystał z jednej z nich.

Kamil Nożyński zagra w filmie zagranicznego reżysera. Ma swoje 5 minut po "Ślepnąc od świateł"Źródło: East News, fot: East News
d8doanl
d8doanl

Przed sukcesem serialu "Ślepnąc od świateł", zrealizowanego na podstawie bestsellerowej książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule, Kamil Nożyński znany był głównie ze swoich muzycznych osiągnięć.

Od wielu lat jest członkiem hip-hopowej grupy DIXON37. Kiedy dostawał propozycję wcielenia się w serialowego Kubę, znał go mało kto. Dzisiaj jego twarz widnieje na wielu banerach reklamowych we wszystkich największych miastach w Polsce.

Teraz Nożyński korzysta ze swoich 5 minut. Już nawet zdążył zaangażować się w pracę nad filmem. Pochwalił się tym ostatnio na swoim profilu na Instagramie.

"Opisy są dwa - falenicki i otwocki. Falenicki jest taki, że zimno mi trochę w głowę. Otwocki mówi - 'rozpocząłem właśnie zdjęcia do filmu fabularnego, cenionego słowackiego reżysera. Wszystko dla sztuki'" - czytamy pod selfie Kamila.

Czujemy, że o Nożyńskim znowu zrobi się za chwilę głośno. Czekacie na kolejną produkcję z jego udziałem?

d8doanl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8doanl