Trwa ładowanie...
d2wf6n9

"Kapitan Marvel" i rekord Guinnessa. Mężczyzna obejrzał film aż 116 razy

“Kapitan Marvel” notuje świetne wyniki finansowe - film zarobił już ponad miliard dolarów. Swoją dość dużą cegiełkę do sukcesu produkcji dołożył Steve Ruppel ze stanu Wisconsin w USA, który obejrzał "Kapitan Marvel" aż 116 razy, bijąc tym samym rekord Guinnessa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kapitan Marvel" i rekord Guinnessa. Mężczyzna obejrzał film aż 116 razy
"Kapitan Marvel" i rekord Guinnessa. Mężczyzna obejrzał film aż 116 razy (Materiały prasowe)
d2wf6n9

"Kapitan Marvel" i rekord Guinnessa

Steve Ruppel podjął się nietypowego wyzwania. Chciał obejrzeć jeden film tyle razy, by pobić rekord Guinnessa. Dotychczasowy najlepszy wynik w historii to 103 seanse. Na antenie stanowego radia WASW zdradził, dlaczego wybrał do bicia rekordu "Kapitan Marvel". - Uwielbiam kino superbohaterskie. Miałem świadomość, że film będzie wyświetlany przez długi czas. Mógłbym próbować szczęścia z Disneyem, bo ich filmy są z reguły krótsze, ale pewnie nie wytrzymałbym śpiewania - mówił.

Mężczyzna wielokrotne oglądanie filmu musiał godzić z pracą i pozostałymi aspektami życia. Z zawodu jest kręgarzem. Czasami potrzebował brać wolne, a o to nie zawsze było łatwo. Jednego dnia obejrzał produkcję Marvela siedem razy.

d2wf6n9

Ostatecznie film obejrzał aż 116 razy. Daje to łącznie 242 godziny w kinie. Tym samym ustanowił nowy rekord Guinnessa. Niestety, film "Kapitan Marvel" został zdjęty z repertuaru lokalnego kina, więc nie wyśrubuje lepszego wyniku. - Mam nadzieję, że nikt nie ośmieli się pobić mojego wyniku - dodał.

Film "Kapitan Marvel" w serwisach typu Filmweb i IMDb otrzymał notę 7,1 w skali 1-10. Główną rolę gra Brie Larson, zaś w pozostałych występują m.in. Samuel L. Jackson i Jude Law. Produkcję można jeszcze zobaczyć w wielu polskich kinach.

d2wf6n9

Podziel się opinią

Share

d2wf6n9

d2wf6n9