Trwa ładowanie...
d2vi6dg

Kevin Hart po wypadku samochodowym. Nagrał bardzo wzruszające wideo

Od poważnego wypadku samochodowego, w którym Kevin Hart został ciężko ranny, minęły już prawie dwa miesiące. Słynny komik udostępnił w mediach społecznościowych wzruszające nagranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin Hart przeszedł poważną operację, ale powoli wraca do siebie
Kevin Hart przeszedł poważną operację, ale powoli wraca do siebie (Materiały prasowe)
d2vi6dg

Do poważnego wypadku doszło 1 września. Samochód należący do Kevina Harta 1970 Plymouth Barracuda prowadził Jared Black. W aucie byli komik oraz trenerka personalna Rebecca Broxterman. Samochód nieoczekiwanie wpadł w poślizg, staranował drewniane bariery i spadł trzy metry w dół. Kierowca był trzeźwy.

Kevin Hart od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację kręgosłupa, który był złamany w trzech miejscach. Prawie dwa miesiące później komik udostępnił nagranie na instagramowym profilu, na ktorym przyznał:

- Zasadniczo zdajesz sobie sprawę z tego, że nie masz nad niczym kontroli. Bez względu na to, jak myślisz, że masz wielką kontrolę, nie masz żadnej kontroli. Kiedy Bóg mówi do Ciebie, musisz słuchać – powiedział Kevin Hart.

Kevin Hart Instagram.com
Kevin Hart

Aktor dodał również:

d2vi6dg

- Niektóre z najbardziej szalonych rzeczy, jakie ci się przytrafiają, to te, których najbardziej potrzebujesz. I w tym wypadku, szczerze mówiąc, czuję, że Bóg kazał mi zwolnić. Biegasz za czymś i robisz za dużo, a wtedy nie widzisz niektórych rzeczy, które powinieneś był widzieć – stwierdził poruszony Hart.

Ponadto filozoficznie skomentował to, co go spotkało — Po moim wypadku widzę wszystko zupełnie inaczej, widzę życie z zupełnie innej perspektywy.

Kevin Hart pokazał na nagraniu rodzinę, żonę Enniko Parrish oraz dzieci, Heaven (14 l.), Hendrixa (11 l.) oraz 23-miesięcznego synka Kenzo Kasha. Podziękował im za wsparcie. Aktor zakończył wypowiedź słowami: "Nie mogę się doczekać wspaniałego 2020 roku", co oznacza, że optymistycznie patrzy w przyszłość.

d2vi6dg

Wideo nagrane przez Kevina Harta pojawiło się tydzień po tym, jak aktor był widziany w towarzystwie Jay-Z. Było to jego pierwsze publiczne wyjście od czasu wypadku.

Życzymy aktorowi szybkiego powrotu do pełni sił, a niedługo zobaczymy go w drugiej części odświeżonej wersji "Jumanji", w której zagrał z Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem.

d2vi6dg

Podziel się opinią

Share

d2vi6dg

d2vi6dg