ycipk-3jeggr

Kevin Hart po wypadku samochodowym. Nagrał bardzo wzruszające wideo

Od poważnego wypadku samochodowego, w którym Kevin Hart został ciężko ranny, minęły już prawie dwa miesiące. Słynny komik udostępnił w mediach społecznościowych wzruszające nagranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin Hart przeszedł poważną operację, ale powoli wraca do siebie
Kevin Hart przeszedł poważną operację, ale powoli wraca do siebie (Materiały prasowe)
ycipk-3jeggr

Do poważnego wypadku doszło 1 września. Samochód należący do Kevina Harta 1970 Plymouth Barracuda prowadził Jared Black. W aucie byli komik oraz trenerka personalna Rebecca Broxterman. Samochód nieoczekiwanie wpadł w poślizg, staranował drewniane bariery i spadł trzy metry w dół. Kierowca był trzeźwy.

Kevin Hart od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację kręgosłupa, który był złamany w trzech miejscach. Prawie dwa miesiące później komik udostępnił nagranie na instagramowym profilu, na ktorym przyznał:

- Zasadniczo zdajesz sobie sprawę z tego, że nie masz nad niczym kontroli. Bez względu na to, jak myślisz, że masz wielką kontrolę, nie masz żadnej kontroli. Kiedy Bóg mówi do Ciebie, musisz słuchać – powiedział Kevin Hart.

ycipk-3jeggr
Kevin Hart Instagram.com
Podziel się

Aktor dodał również:

- Niektóre z najbardziej szalonych rzeczy, jakie ci się przytrafiają, to te, których najbardziej potrzebujesz. I w tym wypadku, szczerze mówiąc, czuję, że Bóg kazał mi zwolnić. Biegasz za czymś i robisz za dużo, a wtedy nie widzisz niektórych rzeczy, które powinieneś był widzieć – stwierdził poruszony Hart.

ycipk-3jeggr

Ponadto filozoficznie skomentował to, co go spotkało — Po moim wypadku widzę wszystko zupełnie inaczej, widzę życie z zupełnie innej perspektywy.

Kevin Hart pokazał na nagraniu rodzinę, żonę Enniko Parrish oraz dzieci, Heaven (14 l.), Hendrixa (11 l.) oraz 23-miesięcznego synka Kenzo Kasha. Podziękował im za wsparcie. Aktor zakończył wypowiedź słowami: "Nie mogę się doczekać wspaniałego 2020 roku", co oznacza, że optymistycznie patrzy w przyszłość.

Wideo nagrane przez Kevina Harta pojawiło się tydzień po tym, jak aktor był widziany w towarzystwie Jay-Z. Było to jego pierwsze publiczne wyjście od czasu wypadku.

ycipk-3jeggr

Życzymy aktorowi szybkiego powrotu do pełni sił, a niedługo zobaczymy go w drugiej części odświeżonej wersji "Jumanji", w której zagrał z Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3jeggr

ycipk-3jeggr
ycipk-3jeggr