Trwa ładowanie...
d44lcrx

Kim Kardashian i Kanye West nie nazwą syna Easton

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian i Kanye West nie nazwą syna Easton
d44lcrx

Pomimo krążących plotek przedstawiciele słynnej pary zaprzeczają, że Kim Kardashian i Kanye West zamierzają nazwać swojego drugiego, nienarodzonego jeszcze syna Easton.

Pogłoskę o tym, że młodszy brat North West będzie miał na imię Easton, rozpowiadał jeden z przyjaciół rodziny. Twierdził, że rodzice potwierdzili już imię, by mogły ruszyć prace nad wystrojem pokoiku dziecięcego i garderobą chłopca.

Rzekomy świadek mówił również, że to Kourtney Kardashian, siostra Kim, miała opowiadać swoim koleżankom o wyborze imienia. Z jego relacji wynika, że Kanye chciał nazwać chłopca East, ale ta wersja nie podobała się Kim, która wpadła na pomysł, by nazwać syna Easton. - Mason już nazywa brzuszek swojej cioci Easton - miała powiedzieć Kourtney.

d44lcrx

Rzecznicy programu "Z kamerą u Kardashianów" zaprzeczają jednak, by ta historia była prawdziwa. Według nich para nie zdecydowała się nazwać swojego syna Easton.

Kim Kardashian najlepiej znana jest z reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Dorobek Kanye Westa zamyka płyta "Yeezus" z czerwca 2013 roku. Jego nowy album został niedawno przemianowany na "Swish" (wcześniej nosił tytuł "So Help Me God"). Data premiery nie została ustalona.

d44lcrx

Podziel się opinią

Share
d44lcrx
d44lcrx