Trwa ładowanie...
d3vra3x

Kristen Stewart w Montanie z Michelle Williams i Laurą Dern

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristen Stewart w Montanie z Michelle Williams i Laurą Dern
d3vra3x

Kristen Stewart dołączyła do obsady nowego projektu Kelly Reichardt, autorki filmów "Wendy i Lucy" oraz "Meek's Cutoff".

Kristen Stewart wystąpi u boku Michelle Williams i Laury Dern w dramacie opowiadającym o życiu w małym miasteczku w Montanie.

Gwiazda sagi "Zmierzch" wcieli się w Beth, młodą prawniczkę z Boise, która przyjmuje pracę nauczycielki w miejscowości oddalonej o kilka godzin drogi od jej domu. Mimo iż ma duże wątpliwości czy podoła obowiązkom, zaczyna uczyć i na miejscu zaprzyjaźnia się z Jamie, która uczęszcza na jej zajęcia.

d3vra3x

Dern sportretuje Laurę Wells, prawniczkę z Heleny, która nie może uwolnić się od toksycznego związku z Ryanem Lewisem (w tej roli James Le Gros), żonatym mężczyzną, kompletnie nie dbającym o swoją rodzinę. Williams natomiast wciela się w żonę Ryana, Ginę Lewis, która pracuje w agencji reklamowej. Córkę nieszczęśliwej pary zagra Sara Rodier. W obsadzie znalazł się również Jared Harris, który zagra byłego robotnika planującego porwanie.

Kelly Reichardt, która stale współpracuje z Williams, napisała scenariusz i stanie za kamerą. Stewart już w marcu będzie można zobaczyć w kinach w dramacie "Sils Maria", za rolę w którym aktorka otrzymała nagrodę Cezara.

d3vra3x

Podziel się opinią

Share

d3vra3x

d3vra3x