Trwa ładowanie...

Krzysztof Globisz powraca na ekrany kin. Zagra samego siebie

Krzysztof Globisz po 5 latach od rozległego udaru mózgu powrócił na plan filmowy. Właśnie powstaje produkcja inspirowana jego historią.

Share
Krzysztof Globisz powraca na ekrany kin. Zagra samego siebie
Źródło: ONS.pl
d49w4fk

Krzysztof Globisz latem 2014 r. przeszedł poważny uraz. 62-letni aktor został częściowo sparaliżowany i stracił mowę. Otrzymał jednak spore wsparcie bliskich i znajomych ze Starego Teatru w Krakowie, którzy zmobilizowali go do intensywnej rehabilitacji.

Małymi krokami aktor powracał do pracy. Zagrał epizody m.in. w serialu "Leśniczówka". Teraz otrzymał szansę zagrania głównej roli w filmie "Prawdziwe życie aniołów". Fabuła produkcji nawiązuje do ostatnich doświadczeń Krzysztofa Globisza. W jego filmową partnerkę wcieli się Kinga Preis.

Zobacz też: Przyjaciele o chorobie Krzysztofa Globisza

Nie bez znaczenia jest też tytuł filmu. Nawiązuje on do "Zakochanego anioła" i "Anioła w Krakowie", które przyniosły aktorowi popularność. Zdjęcia do nowej produkcji kręcone są w jego rodzinnym Krakowie i okolicach. Na planie cały czas towarzyszy mu żona Agnieszka.

- Pani Agnieszka wspiera go przez cały czas. Jest z nim na planie i gdy tylko Globisz potrzebuje pomocy, jest przy nim - powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem".

Waleczna postawa Krzysztofa Globisza daje nadzieję wielu chorym, którzy również zmagają się ze skutkami udaru. Z pewnością i film "Prawdziwe życie aniołów" będzie niósł pozytywne przesłanie.

d49w4fk

Podziel się opinią

Share
d49w4fk
d49w4fk