Trwa ładowanie...
d3n1m6q

Krzysztof Globisz powraca na ekrany kin. Zagra samego siebie

Krzysztof Globisz po 5 latach od rozległego udaru mózgu powrócił na plan filmowy. Właśnie powstaje produkcja inspirowana jego historią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Globisz ponownie zagra główną rolę.
Krzysztof Globisz ponownie zagra główną rolę. (ONS.pl)
d3n1m6q

Krzysztof Globisz latem 2014 r. przeszedł poważny uraz. 62-letni aktor został częściowo sparaliżowany i stracił mowę. Otrzymał jednak spore wsparcie bliskich i znajomych ze Starego Teatru w Krakowie, którzy zmobilizowali go do intensywnej rehabilitacji.

Małymi krokami aktor powracał do pracy. Zagrał epizody m.in. w serialu "Leśniczówka". Teraz otrzymał szansę zagrania głównej roli w filmie "Prawdziwe życie aniołów". Fabuła produkcji nawiązuje do ostatnich doświadczeń Krzysztofa Globisza. W jego filmową partnerkę wcieli się Kinga Preis.

Zobacz też: Przyjaciele o chorobie Krzysztofa Globisza

Nie bez znaczenia jest też tytuł filmu. Nawiązuje on do "Zakochanego anioła" i "Anioła w Krakowie", które przyniosły aktorowi popularność. Zdjęcia do nowej produkcji kręcone są w jego rodzinnym Krakowie i okolicach. Na planie cały czas towarzyszy mu żona Agnieszka.

d3n1m6q

- Pani Agnieszka wspiera go przez cały czas. Jest z nim na planie i gdy tylko Globisz potrzebuje pomocy, jest przy nim - powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem".

Waleczna postawa Krzysztofa Globisza daje nadzieję wielu chorym, którzy również zmagają się ze skutkami udaru. Z pewnością i film "Prawdziwe życie aniołów" będzie niósł pozytywne przesłanie.

d3n1m6q

Podziel się opinią

Share

d3n1m6q

d3n1m6q