Trwa ładowanie...
d1zc8uy

Książkowy ''Pamiętnik'' będzie serialem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książkowy ''Pamiętnik'' będzie serialem
(mat. dystrybutora)
d1zc8uy

Powieść "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa, którą w 2004 roku zekranizował Nick Cassavetes teraz zostanie przeniesiona na mały ekran.

Stacja The CW planuje nakręcić serial ukazujący romantyczną podróż Noah i Allie. Akcja rozgrywać się będzie pod koniec lat 40. w Północnej Karolinie. Sparks wyprodukuje pilot na podstawie scenariusza Todda Graffa.

W filmie w rolach głównych wystąpili Ryan Gosling i Rachel McAdams. Tytułowy pamiętnik opowiadał historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku.

d1zc8uy

Wyciskacz łez podbił serca widzów. Fani mają nadzieję, że w odcinkowej wersji znów będzie można zobaczyć oryginalną obsadę hitu w pełnym składzie. O ile McAdams wciąż związana jest z małym ekranem (właśnie dobiegł końca 2. sezon serialu "Detektyw", w którym zagrała jedną z głównych ról), o tyle dla Goslinga byłby to powrót do telewizji po latach przerwy.

Przypomnijmy, że przystojny aktor zaczynał karierę od gry w serialach. Występował w takich produkcjach dla młodzieży, jak "Liceum na morzu" oraz "Młody Herkules".

(fot. mat. dystrybutora)

d1zc8uy

Zobacz także: Ryan Gosling o swojej przeszłości

d1zc8uy

Podziel się opinią

Share
d1zc8uy
d1zc8uy