Trwa ładowanie...

"Księga dżungli": Artur Żmijewski o swojej roli

"Księga dżungli": Artur Żmijewski o swojej roliŹródło: getty
d2qd6sh
d2qd6sh

Najnowszą produkcję Disneya - *"Księgę dżungli" w reżyserii Jona Favreau – można już obejrzeć w Polsce. Zachwycające widowisko, które jest popisem technologicznych możliwości współczesnego kina, od kilku dni zbiera fantastyczne recenzje na całym świecie.*

Krytycy zwracają uwagę na niespotykane wcześniej efekty wizualne i techniczne. Niezwykły efekt uzyskano, łącząc grę aktorską z generowanymi komputerowo scenografiami i realistycznymi postaciami zwierząt. – „Księga dżungli” to olśniewające, przepiękne i absolutnie wciągające przeżycie 3-D, które z pewnością pobudzi wyobraźnię widzów w każdym wieku – napisał „US Weekly”.

Recenzenci doceniają też liczne nawiązania do klasycznej animacji Disneya, przy równoczesnej świeżości, jaką ma najnowsze dzieło Favreau. – To szalenie udane opowiadanie w starym, dobrym stylu, ale o nowoczesnym, pięknym wyglądzie. Jest spektakularne, ciekawe i zabawne – pisze „The Guardian”. Dziennikarz magazynu „Forbes” dodaje: – „Księga dżungli” to niezwykłe osiągnięcie Disneya, który znów z sukcesem stworzył aktorską wersję animowanego klasyka.

d2qd6sh

Do kin nad Wisłą najnowsza produkcja Disneya weszła do kin w dwóch wersjach językowych – oryginalnej z napisami i polskiej z dubbingiem. W polskiej wersji językowej mieszkańcy dżungli przemówią głosami znakomitych aktorów takich jak: Jan Frycz, Jan Peszek, Artur Żmijewski, Jerzy Kryszak, Anna Dereszowska i Piotr Fronczewski.

d2qd6sh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qd6sh