Trwa ładowanie...
d2zzswi

"Liga Sprawiedliwości" straciła reżysera pół roku przed premierą. To wynik rodzinnej tragedii

Źle się dzieje w świecie ekranizacji komiksów DC. Po problemach z "Batmanem", podobny los spotkał "Ligę Sprawiedliwości" ("Justice League"). W trakcie prac, Zack Snyder wycofał się z kręcenia filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Liga Sprawiedliwości
Liga Sprawiedliwości (Materiały prasowe)
d2zzswi

Oznacza to, że podobnie jak "Batman", tak i "Liga Sprawiedliwości" straciła reżysera. W tym przypadku za decyzją kryje się rodzinna tragedia - zmarła bowiem córka filmowca. 20-latka (na zdjęciu w sukience w kropki) w popełniła samobójstwo.

   twitter.com

- Postanowiłem odejść, by być z rodziną i dziećmi, które mnie teraz bardzo potrzebują - powiedział w rozmowie z "The Hollywood Reporter" twórca. Żona Syndera, Deborah, także wycofała się z obowiązków producenckich.

d2zzswi

Zack Snyder jest ojcem ósemki dzieci. Czworo z nich pochodzi z pierwszego małżeństwa z Denise Weber, dwójka zrodziła się ze związku z Kirsten Elin, zaś dwie kolejne córki adoptował wraz ze swoją obecną żoną, producentką filmową, Deborą Snyder.

attends the European Premiere of "Suicide Squad" at the Odeon Leicester Square on August 3, 2016 in London, England. Getty Images
attends the European Premiere of "Suicide Squad" at the Odeon Leicester Square on August 3, 2016 in London, England.

Dokończenie obrazu powierzono Jossowi Whedonowi ("Avengers").

Liga Sprawiedliwości powstała na kartach komiksu w 1960 roku. W jej skład wchodzą najpopularniejsi superbohaterowie. Członkowie Ligi walczyli wspólnie ze wszechobecnym złem.

W produkcji "Liga Sprawiedliwości" występują Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako The Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor oraz Amber Heard jako żona Aquamana, Mera, Jared Leto jako Joker. Oprócz nich Amy Adams ponownie wciela się w Lois Lane, a Willem Dafoe gra wywodzącego się z Atlantydy, sprzymierzeńca Auqamana, Nuidisa Vulko. Udział potwierdził też Joe Manganiello, który pojawi się jako Deathstroke.

d2zzswi

Premierę zapowiedziano na 17 listopada.

   Materiały prasowe
d2zzswi

Podziel się opinią

Share

d2zzswi

d2zzswi