Trwa ładowanie...
d3xwdcw

Małgorzata Krukowska na okładce "Playboya". Będzie o niej głośno

Aktorka znana z ról prostytutek i striptizerek tym razem została lubieżną zakonnica. Krukowska wie, jak znaleźć się na językach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Krukowska trafiła na okładkę październikowego "Playboya"
Małgorzata Krukowska trafiła na okładkę październikowego "Playboya" (Instagram.com)
d3xwdcw

W filmach i serialach gra od zaledwie czterach lat, a mimo to może się pochwalić całkiem imponującym dorobkiem. Jej nazwisko pojawiało się na liście płac w "Na dobre i na złe", "Przyjaciółkach", "Bodo", "Barwach szczęścia". Wystąpiła w pełnometrażowym "Helu", "Botoksie" i "Totemie", pojawiając się na plakacie u boku rapera Soboty i Karola Bernackiego.

27-letnia aktorka nie przebiła się jeszcze do świadomości przeciętnego widza, ale sesja w październikowym "Playboyu" ma szansę to zmienić. Odważne zdjęcia w welonie zakonnicy będą z pewnością szeroko komentowane i sprawią, że nazwisko Krukowskiej będzie odmieniane przez wszystkie przypadki w gazetach i na portalach plotkarskich.

Już teraz pokazała, że ma apetyt na sławę i nie boi się kontrowersyjnych działań, które uczynią z niej gwiazdę. Świadczy o tym chociażby wypowiedź dla "Playboya", gdy opowiadała o komplemencie usłyszanym na planie filmu. Jeden z kolegów spojrzał na nią i powiedział: "Masz piękną różową perełkę". Krukowska rozwiała wątpliwości, mówiąc, że chodziło mu o jej waginę.

d3xwdcw

- Była to ciężka scena, w której pojawiam się naga. Nie podam nazwiska aktora, ale miał chrypkę i to zdanie brzmiało w jego ustach naprawdę przekonująco – mówiła Krukowska w wywiadzie, który przeczytamy w październikowym "Playboyu".

Oprócz popularnych filmów i seriali Krukowska pojawiała się m.in. w krótkometrażówce "Legendy polskie. Smok" Tomasza Bagińskiego, reklamach i teledyskach.

d3xwdcw

Podziel się opinią

Share

d3xwdcw

d3xwdcw