Trwa ładowanie...
d3gzgnh

"Matrix 4" na pierwszych zdjęciach. Neo i Trinity bardzo się zmienili

Keanu Reeves wrócił do roli Neo, ale w nowym wydaniu bardziej przypomina Johna Wicka. Po Carrie-Anne Moss także widać upływający czas. Kostium Trinity założyła po raz pierwszy jako 30-latka, a w tym roku obchodzi 53. urodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carrie-Anne Moss i Keanu Reeves w pierwszym "Matriksie"
Carrie-Anne Moss i Keanu Reeves w pierwszym "Matriksie" (Materiały prasowe)
d3gzgnh

W Hollywood panuje trend na kręcenie kontynuacji hitów sprzed lat z udziałem członków dawnej obsady. "Terminator: Mroczne przeznaczenie" przypomniał widzom Lindę Hamilton, ostatnie "Gwiezdne wojny" miały Harrisona Forda i Carrie Fisher. I tylko "Top Gun: Maverick" nie odtworzy ikonicznej pary Tom Cruise - Kelly McGillis, bo filmowa partnerka "wiecznie młodego" Cruise'a w niczym już nie przypomina gwiazdy sprzed lat.

Obejrzyj: "John Wick 3" - Keanu Reeves opowiada o roli

Do grona kontynuacji dawnych hitów dołącza "Matrix 4", który połączy nowe pokolenie aktorów z oryginalną obsadą trzech części "Matriksa" (1999-2003). Najmłodsi aktorzy nowego filmu byli kilkuletnimi dziećmi, kiedy "Matrix" wchodził na ekrany. A Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss dziś są już dobrze po "pięćdziesiątce".

d3gzgnh

Widać to wyraźnie na pierwszych zdjęciach z planu. Po sieci krążą zakulisowe fotki i nagrania, na których Carrie i Keanu siedzą w kawiarni. Ale także pędzą przez miasto na motocyklu.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Przypomnijmy, że pomimo wcześniejszych doniesień "Matrix 4" nie będzie rebootem, a kontynuacją trylogii z lat 1999-2003. Za reżyserię ponownie odpowiadać będzie Lana Wachowski, a przy pisaniu scenariusza pomogli jej Aleksandar Hemon oraz David Mitchell.

d3gzgnh

Według zapowiedzi "Matrix 4" trafi do kin 21 maja 2021 r. Tego samego dnia odbędzie się premiera "John Wick 4", w którym Keanu Reeves również wystąpi w głównej roli. Aktor zaliczy również epizod w polskiej grze komputerowej "Cyberpunk 2077" jako Johnny Silverhand.

Carrie-Anne Moss w ostatnich latach grywała głównie w serialach: "Humans", "Jessica Jones", "Wisting" czy "Opowiedz mi bajkę".

d3gzgnh

Podziel się opinią

Share

d3gzgnh

d3gzgnh